Amplituner kina domowego – czym jest i do czego służy?

Amplituner stanowi bardzo ważny element każdego systemu audio. Odbiera i przekazuje sygnał, a także zarządza głośnikami. Na rynku dostępnych jest bardzo wiele modeli, dlatego dobrze należy przemyśleć swój wybór. Istnieje kilka istotnych rzeczy, na które powinno się zwrócić największą uwagę. Przede wszystkim ważnym parametrem jest moc wyjściowa amplitunera, która musi odpowiadać wielkości pomieszczenia, parametrom pozostałych elementów systemu audio oraz rodzajom podłączonych kolumn. Kolejnym aspektem, który należy wziąć pod uwagę jest ilość kanałów, która świadczy o klasie urządzenia. Im wyższej klasy amplituner, tym więcej wejść będzie miał do zaoferowania i pozwoli na podłączenie większej liczby głośników.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Marantz Cinema 40 – Amplituner kina domowego 11.4

10 499,00 
Cinema 40 - To najnowszy amplituner kina domowego od Marantz, który został stworzony do budowy systemów wielostrefowych oraz dedykowanych kin domowych. 9.2-kanałowy wzmacniacz Premium, 125 W na kanał, Dolby Atmos, DTS:X Auro 3D i 8K Ultra HD plus oraz wbudowane przesyłanie strumieniowe HEOS. Cinema 40 jest referencyjnym wzmacniaczem AV serii Cinema.

Marantz Cinema 70s – Amplituner kina domowego 7.2

3 599,00 
Marantz Cienema 70s - 7.2 kanałów wzmacniacza, 50 W mocy na kanał, Dolby Atmos, DTS:X i 8K Ultra HD oraz platforma streamingowa HEOS Built-In. CINEMA 70s jest nie tylko dyskretny, ale to także bardzo wydajny amplituner AV.

Marantz Cinema 60 – Amplituner kina domowego 7.2

4 999,00 
Marantz CINEMA 60 to 7.2 kanałowy amplituner 8K o mocy 100 watów na kanał, który idealnie nadaje się do dedykowanych zastosowań kina domowego, a także wielofunkcyjnych pomieszczeń multimedialnych o dowolnej wielkości.

Marantz Cinema 50 – Amplituner kina domowego 11.4

7 499,00 
Cinema 50 - To najnowszy amplituner kina domowego od Marantz, który został stworzony do budowy systemów wielostrefowych oraz dedykowanych kin domowych. 9.2-kanałowy wzmacniacz Premium, 110 W na kanał, Dolby Atmos, DTS:X Auro 3D i 8K Ultra HD plus oraz wbudowane przesyłanie strumieniowe HEOS.

Amplituner kina domowego pełni kilka podstawowych funkcji – przełącza źródła wideo/audio, wzmacnia sygnał z różnych źródeł oraz służy do dekodowania wielokanałowych ścieżek dźwiękowych. Jego zastosowanie znacznie ułatwia obsługę całego systemu nagłośnieniowego.

Amplituner kina domowego Marantz – idealne uzupełnienie każdego systemu

Ceniona w branży firma Marantz ma w swojej ofercie wiele modeli amplitunerów, w różnych przedziałach cenowych. Marka dba o to, aby każdy klient mógł znaleźć sprzęt odpowiedni dla siebie i swojego systemu audio. Każdy amplituner kina domowego Marantz to nowoczesne urządzenie, o bardzo intuicyjnym interfejsie i prostej obsłudze. Nie sprawi więc problemów nawet osobie początkującej, ale sprawdzi się również profesjonalistom. Jeśli Twój obecny zestaw nagłośnieniowy nie do końca spełnia Twoje oczekiwania to amplituner kina domowego Marantz rozwiąże wszystkie problemy. Marka oferują sprzęty nie tylko o świetnych parametrach, ale także bardzo eleganckim wyglądzie, który dopasowuje się do pomieszczenia. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, stanowią gwarancję wytrzymałości i niezawodności w każdych warunkach akustycznych. Dodatkową ochronę amplitunera domowego Marantz stanowi wieloletnia gwarancja producenta.