Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Posiadanie najnowocześniejszych technologii stało się jednym z postulatów wyznawanych przez fanów nowości w zakresie elektroniki oraz rozwiązań stereofonicznych. Dążenie do coraz to nowych udogodnień jest zrozumiałe, gdyż każdy chce np. słuchać muzyki na optymalnym poziomie. Producenci urządzeń i sprzętów tego typu muszą stawać na wysokości zadania i dawać odbiorcom dokładnie to, czego potrzebują. Właśnie taką politykę przyjęła firma Lithe Audio, która wychodzi naprzeciw zróżnicowanym potrzebom konsumentów. Głośniki tej marki stały się produktami cenionymi i polecanymi na całym świecie.

Powstanie firmy Lithe Audio

Firma powstała w 2008 roku za pośrednictwem założycielskiej pary konstruktorów (Amit Ravat i Wesley Siu). Od początku swego istnienia marka zaskakiwała klientów oryginalnymi i funkcjonalnymi pomysłami. Wszystko rozpoczęło się od serii przełączników i gniazdek w standardzie premium. Potem oferta firmy zaczęła się rozrastać. W międzyczasie powstała jeszcze dodatkowa firma – siostra, czyli Retrotouch. Twórcy marki skupili się na udostępnianiu fanom najlepszej jakości sprzętów służących m.in. do odtwarzania muzyki. Ich rewolucyjny głośnik bluetooth zrewolucjonizował świat dźwięków. Dziś firma Lithe Audio jest najbardziej znana jako producent wspaniałych głośników sufitowych, które nie mają sobie równych. Marka jest jednym z niekwestionowanych autorytetów w tej materii.

Głośniki Lithe Audio – czym się charakteryzują?

Firma oferuje wiele produktów i akcesoriów przydatnych na co dzień. Ciekawymi rozwiązaniami są np głośniki do ogrodu, które pozwalają cieszyć się muzyką i dźwiękami podczas imprez plenerowych, rodzinnych spotkań i biesiad. Największą popularność zyskały jednak głośniki przytwierdzane bezpośrednio do sufitów. Dyskretne i kompaktowe głośniki sufitowe są bardzo łatwe w montażu, więc można je dowolnie przenosić. Ich ergonomiczne kształty i odpowiednio wyważona konstrukcja sprawiają, że głośniki są subtelne oraz dają niezwykłe wrażenia foniczne. O czystości dźwięków decyduje także budowa woofera, który powstaje z kevlaru. Często wybierane przez użytkowników dwudrożne głośniki pasywne mogą posłużyć jako dodatki do głośników bluetooth lub do zróżnicowanych systemów przewodowych.

Głośniki Lithe Audio – jakie priorytety spełnia producent?

Nagłośnienia marki Lithe Audio to bardzo precyzyjne sprzęty, które z jednej strony mają wydobywać głębię dźwięków, z drugiej – dawać ich niesamowitą czystość. Twórcy głośników tej firmy postawili na optymalne rozwiązania a ich koncepcja zakłada, iż wrażenia foniczne mają być na pierwszym miejscu. Głośniki muszą legitymować się również solidną konstrukcją, dzięki której minimalizowane jest ryzyko uszkodzeń i awarii. Nadrzędnym celem w tworzeniu głośników firmy Lithe Audio jest zadowolenie użytkowników. Nowoczesne elementy nagłośnieniowe są wynikiem intensywnej myśli konstruktorskiej i strategii opartej na wydobywaniu z zastosowanych komponentów całego ich potencjału. Firma dokłada należytej staranności, by wszystko działało perfekcyjnie.