Bestsellerowa seria Jamo Studio

O niezwykłej serii Studio z pewnością słyszał każdy miłośnik duńskiej marki Jamo, cenionej przede wszystkim za niewyobrażalnie przystępne ceny swoich wysokojakościowych głośników. Rozwijająca swoje muzykalne skrzydła firma od dziesięcioleci wyznacza nowe trendy na rynku urządzeń audio. Na czym jednak polega niezwykły fenomen wchodzących w serii Jamo Studio głośników?

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Przemyślane skompletowanie sprzętu

Jamo StudioKażde z należących do serii Jamo Studio urządzeń charakteryzuje się wysoką kompatybilnością z pozostałymi sprzętami, jednocześnie maksymalnie skupiając się na własnej roli. Rezultatem tego jest perfekcyjne nagłośnienie domu lub mieszkania o absolutnie każdej powierzchni. Kolekcja składa się z 3 pasywnych kolumn podłogowych, 2 monitorów, 2 głośników centralnych, 2 subwooferów oraz głośnika efektowego obsługującego niezwykłą technologię Dolby Atmos! Ekspercka analiza najlepszego połączenia urządzeń pozwoliła marce Jamo skomponować serię, która zajmuje czołowe miejsce w wyborach konsumentów branży audio.

Dopełnienie w postaci zewnętrznego piękna

Nieustannie zdobywane doświadczenie i szczere poświęcanie uwagi opiniom swoich klientów pozwoliło marce Jamo zdobyć serca konsumentów z całego świata. Wiąże się to oczywiście z coraz to nowszymi, prawnie wykorzystywanymi przez firmę technologiami, ale także z charakterystycznym designem urządzeń, który okazuje się nie do podrobienia. Każdy z produktów serii Jamo Studio powstał z myślą o niezaprzeczalnie surowym, lecz luksusowym skandynawskim stylu. Minimalistyczna warstwa zewnętrzna głośników jest idealnym przykładem prawdziwej klasy hi-tech. Urządzenia doskonale sprawdzą się więc zarówno w przestrzennych, modernistycznych mieszkaniach, jak i w przytulnym zaciszu domowych ścian, oferując zarówno przyjemny dla oka wygląd, jak i oszałamiające zastosowania.

Klasyczny wysokotonowy model S 803, a może pełen zestaw kina domowego 7.1? Niezastąpiony producent Jamo zaproponuje alternatywę do aktualnych potrzeb klienta.