Wyświetlanie jednego wyniku

Nagłośnienie konferencyjne ITC – jak wybrać najlepszy system?

Odpowiednie nagłośnienie konferencji jest niezwykle istotne – wpływa ono na jakość przekazywanego komunikatu.

Jednak jak wybrać najlepszy system? Przede wszystkim, pod uwagę należy wziąć wielkość sali, jej specyfikacje i wystrój. Inny system będzie odpowiedni w przypadku sali o układzie teatralnym, a inny gdy stoły są ustawione w tak zwaną podkowę. W pierwszym przypadku zazwyczaj stosuje się pełen zestaw głośników oraz mikrofony bezprzewodowe, przewodowe lub mównicę, w zależności od preferencji. W drugiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będą multifony. Nagłośnienie konferencyjne ITC jest zaprojektowane pod kątem potrzeb danego miejsca. Pod uwagę bierze się nie tylko wielkość powierzchni, ale także akustykę pomieszczenia oraz ilość osób, mających w nim przebywać.

Najwyższy standard brzmienia

Nagłośnienie konferencyjne ITC stanowi gwarancję świetnego brzmienia. Każdy system generuje bardzo wyrazisty i czysty dźwięk, pozbawiony niepożądanych zakłóceń i zanieczyszczeń. Odpowiednie dobranie i konfiguracja poszczególnych elementów, a także idealnie rozmieszczenie ich w pomieszczeniu daje w pełni zadawalające efekty dźwiękowe sprawiając, że komunikaty bez problemu docierają do osób przebywających nawet na końcu sali.

Nagłośnienie konferencyjne ITC sprawdzi się w trudnych warunkach akustycznych panujących w danym pomieszczeniu. Poszczególne komponenty każdego zestawu współgrają również z produktami innych marek. Cały system można skomponować samemu lub skorzystać z pomocy specjalistów, jeśli nie ma się dużego doświadczenia w tej kwestii. Marka ITC dba o to, aby każde urządzenie cechowało się jak najlepszymi parametrami i możliwościami, w celu zapewnienia niezrównanych doznań odsłuchowych. Istotna jest również niezwykła wytrzymałość sprzętu. Zastosowane rozwiązania i techniki sprawiają, że nagłośnienie konferencyjne ITC to inwestycja na długie lata.