Wyświetlanie wszystkich wyników: 24

Rodzaje mikrofonów i ich zastosowanie

Mikrofony dzieli się ze względu na rodzaj przetwornika oraz zastosowanie. Wyróżnia się podział na pojemnościowe i dynamiczne; pierwsze są podłączane do źródła zasilania, drugie są bezprzewodowe. Każdy z tych typów ma swoje zalety i wady. Przewodowe charakteryzują się mniejszymi zakłóceniami, jednak bezprzewodowe, ze względu na brak kabla, są wygodniejsze w użytkowania. Przy wyborze odpowiedniego mikrofonu należy zastanowić się nad funkcją, jaką ma spełniać. Istnieją modele do użytku scenicznego, do komputera, do wygłaszania komunikatów w miejscach publicznych i wielu innych okoliczności.

Mikrofon ITC – szeroki wybór

Różne rodzaje mikrofonów można odnaleźć w ofercie firmy ITC. Marka oferuje między innymi modele przewodowe, bezprzewodowe, nagłowne czy pulpity mikrofonowe. Każdy mikrofon ITC charakteryzuje się świetnymi parametrami (pasmem przenoszenia dźwięku, efektywnością, impedancją), dopasowanymi do sytuacji, w których sprzęt ma być stosowany. Wszystkie modele są zróżnicowane cenowo, więc bez problemu można dobrać odpowiedni do posiadanego budżetu. Mikrofony można zakupić także w doskonale przemyślanych zestawach, skomponowanych przez wykwalifikowanych specjalistów. Wszystkie elementy systemu – nadajniki i odbiorniki – współgrają ze sobą i oferują w pełni zadowalające efekty dźwiękowe.

Solidne wykonanie i niezawodność

Solidne wykonanie sprawia, że mikrofon ITC prezentuje się bardzo estetycznie. Obudowa każdego modelu została wykonana z wysokiej jakości materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne, co gwarantuje wytrzymałość przez długie lata. Wszystkie produkty tego producenta są niezawodne i sprawdzają się nawet w trudnych warunkach akustycznych. Spełnią oczekiwania zarówno osoby początkującej, jak i profesjonalisty. Mikrofon ITC jest na tyle prosty w obsłudze, że nie sprawi żadnych problemów, nawet jeśli użytkownik tej pory nie miał do czynienia z tego typu sprzętem.