Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Głośnik naścienny ITC – jaki wybrać?

Przy wyborze odpowiedniego głośnika naściennego ITC należy kierować się jego parametrami, które powinny być dopasowane do pozostałych elementów systemu nagłośnieniowego. Powinno się także wziąć pod uwagę wielkość pomieszczenia, w którym przetwornik ma być zastosowany. Im większe pomieszczenie, tym wyższa moc będzie potrzebna. Głośnik naścienny ITC sprawdzi się przy nagłaśnianiu różnych rodzajów obiektów, takich jak galerie handlowe, sklepy, hale sportowe, szkoły i wiele innych. Największą zaletą jest to, że można go ustawić idealnie na wysokości uszu odbiorców, uzyskując bardzo naturalny efekt brzmienia. Jest idealnym rozwiązaniem zarówno do odtwarzania muzyki w tle, jak i do przekazywania komunikatów głosowych.

Wyróżnia się głośniki naścienne wewnętrzne, ale także zewnętrzne, które można zamontować na zewnątrz obiektu. Mogą być używane w każdą porę roku, gdyż są odporne na uszkodzenia i działanie warunków atmosferycznych.

Niewielki głośnik o dużych możliwościach

Każdy głośnik naścienny ITC jest niewielkim urządzeniem, które nie będzie rzucało się w oczy. Niepozorny wygląd skrywa jednak ogromne możliwości. Przetworniki charakteryzują się świetnymi parametrami – szerokim pasmem przenoszenia dźwięku, dużą efektywnością i wydajnością. Wypełnią każde pomieszczenie czystym, mocnym brzmieniem, niezależnie od jego powierzchni. Sprawią, że słuchanie muzyki z dowolnego gatunku lub oglądanie ulubionego filmu stanie się jeszcze przyjemniejsze – wszyscy użytkownicy i słuchacze będą zachwyceni.

Sprawdzony system montażowy umożliwia bardzo sprawną instalację głośnika naściennego ITC. Proces nie wymaga korzystania z pomocy specjalisty, co wiąże się z brakiem dodatkowych kosztów. Montaż można przeprowadzić w pełni samodzielnie, nawet jeśli nie ma się zbyt dużego doświadczenia w tej kwestii. Marka ITC oferuje produkty w różnych przedziałach cenowych, więc każdy bez problemu znajdzie coś dla siebie.