Wzmacniacz HQM – prosty sposób na zapewnienie idealnego brzmienia

Wzmacniacz stanowi bardzo ważny element każdego systemu nagłośnieniowego, odpowiadając za przesyłanie sygnału ze źródła do głośników. Sprawia on, że generowany dźwięk jest niesamowicie czysty i wyrazisty. Na rynku dostępny jest ogrom modeli różnych firm, jednak na szczególną uwagę zasługują produkty marki HQM. Wzmacniacz HQM, oprócz wysokiej jakości dźwiękiem, wyróżnia się prostą i intuicyjną obsługą. Z użytkowania sprzętu będą zadowoleni zarówno profesjonaliści, jak i osoby początkujące. Wszystkie wersje różnią się między sobą liczbą oferowanych kanałów, parametrami i wyglądem. Różne przedziały cenowe pozwolą klientowi na dopasowanie sprzętu do własnych możliwości finansowych. Niezależnie od modelu każdy wzmacniacz HQM będzie stanowić świetnie uzupełnienie dowolnego zestawu audio.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

HQM2060BC Wzmacniacz 100V 60W 6 strefowy

985,00 
HQM 2060BC 60W to wysokiej jakości wzmacniacz radiowęzłowy, cechujący się niezawodnością pracy. Wykorzystywany do tworzenia prostych i bardziej rozbudowanych systemów nagłośnienia audio. Odznacza się solidną i niezawodną pracą, a także prostotą w obsłudze. Gwarantuje skuteczną  pracę w miejscach użytku publicznego.

HQM 2120BC Wzmacniacz strefowy 100V 120W

1 216,47 
HQM 2120BC 120W to wysokiej jakości wzmacniacz radiowęzłowy, cechujący się niezawodnością pracy i klarownym brzmieniem, nawet przez 24h na dobę.  Wykorzystywany do tworzenia prostych jak i bardziej skomplikowanych systemów nagłośnienia audio. Zapewnia skuteczną  pracę w miejscach użytku publicznego, a także zapewnia równomierne pokrycie dźwiękiem obszaru odsłuchowego.

HQM 2250BC Wzmacniacz strefowy 100V 250W

1 523,97 
HQM 2250BC 120W to wysokiej jakości i najnowszej technologii wzmacniacz radiowęzłowy, cechujący się niezawodnością pracy i klarownym brzmieniem, nawet przez 24h na dobę. Wykorzystywany do tworzenia prostych jak i bardziej skomplikowanych systemów nagłośnienia audio. Aby sprostać wymaganiom klientów, znajduje zastosowanie w  miejscach użytku publicznego, a także zapewnia równomierne pokrycie dźwiękiem obszaru odsłuchowego

HQM 1120BT Wzmacniacz strefowy 100V 120W

1 118,07 
HQM 1120BT 120W to wysokiej jakości wzmacniacz radiowęzłowy, cechujący się niezawodnością pracy i klarownym brzmieniem. Wykorzystywany do tworzenia nowoczesnych systemów nagłośnienia audio. Zapewnia skuteczną pracę w miejscach użytku publicznego, a także równomierne pokrycie dźwiękiem obszaru odsłuchowego.

HQM 2350BC Wzmacniacz PA 350W

1 817,94 
HQM 2350BC to wysokiej jakości i najnowszej technologii wzmacniacz radiowęzłowy, cechujący się niezawodnością pracy i klarownym brzmieniem, nawet przez 24h na dobę. Wykorzystywany do tworzenia prostych jak i bardziej skomplikowanych systemów nagłośnienia audio. .Znajduje zastosowanie w miejscach użytku publicznego, a także zapewnia równomierne pokrycie dźwiękiem obszaru odsłuchowego.

HQM 1060BT Wzmacniacz strefowy 100V 60 W

859,77 
HQM 1060BT 60W to wysokiej jakości wzmacniacz radiowęzłowy, cechujący się niezawodnością pracy. Wykorzystywany do tworzenia prostych i bardziej rozbudowanych systemów nagłośnienia audio. Odznacza się solidną i niezawodną pracą, a także prostotą w obsłudze. Zapewnia skuteczną pracę w miejscach użytku publicznego, a także zapewnia równomierne pokrycie dźwiękiem obszaru odsłuchowego. Stanowi nieodłączny element każdego system nagłośnienia PA.

HQM 2180BC Wzmacniacz strefowy 100V 180W

1 273,05 
HQM 2180BC 120W to wysokiej jakości wzmacniacz radiowęzłowy, cechujący się niezawodnością pracy i klarownym brzmieniem, nawet przez 24h na dobę.  Wykorzystywany do tworzenia prostych jak i bardziej skomplikowanych systemów nagłośnienia audio. Znajduje zastosowanie w miejscach użytku publicznego, a także zapewnia równomierne pokrycie dźwiękiem obszaru odsłuchowego.

Jak wybrać odpowiedni model?

Wzmacniacze HQMAby wzmacniacz HQM w pełni spełniał swoją rolę, przy wyborze należy kierować się kilkoma kwestiami. Urządzenie powinno się dostosować do pozostałych komponentów, wchodzących w skład zestawu. Decydując się na konkretny model dobrze jest zaznajomić się z jego parametrami. Podstawowym jest moc znamionowa. W praktyce jednak najlepszym sposobem na poznanie klasy sprzętu jest moc RMS - zbyt duża może doprowadzić do przeciążenia głośników, natomiast zbyt mała nie da w pełni zadowalających efektów dźwiękowych. Bardzo ważna jest także ilość oferowanych kanałów. Należy zastanowić się, czy w przyszłości konieczna będzie rozbudowa systemu. Obecnie wzmacniacze mogą dysponować nawet ośmioma wejściami. Wybierając urządzenie należy mieć na uwadze własne umiejętności. Osoba początkująca powinna zdecydować się na zintegrowany wzmacniacz HQM, gdyż taki model jest prostszy w instalacji - wystarczy podłączyć go do źródła zasilania. Powierzchnia pokoju, w którym urządzenie ma zostać zainstalowane też ma ogromne znaczenie, ponieważ małe pomieszczenia nie potrzebują sprzętu o bardzo dużej sile.