Jakie wyróżnia się rodzaje mikrofonów?

Aktualnie na rynku jest dostępnych wiele modeli mikrofonów. Dzieli się je głównie ze względu na zastosowany głośnik. Przetworniki różnią się między sobą także budową. Pojemnościowe należy podłączyć do źródła zasilania, natomiast dynamiczne tego nie wymagają. Mikrofony dzielą się również na przewodowe i bezprzewodowe. Każdy rodzaj ma swoje zalety i wady. Pierwszy typ charakteryzuje się mniejszymi zakłóceniami fal, jednak ze względu na kabel może być mniej wygodny w użytkowaniu. Przy wyborze odpowiedniego dla siebie sprzętu warto zwrócić uwagę na mikrofon HQM. To wyjątkowe urządzenie sprawdzi się w wielu sytuacjach, niezależnie od panujących warunków akustycznych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

HQM-MP900 – Mikrofon pojemnościowy

146,37 
Mikrofon HQM MP 900 to wysokiej jakości urządzenie stworzone do nadawania komunikatów głosowych w systemach nagłośnienia audio. Cechuje się innowacyjną technologią, niezawodną pracą i wytrzymałą konstrukcją. Stanowi nieodłączny element w systemach radiowęzłowych 100V. Cechuje się szeroką gamą zastosowań takich jak szkoły, hotele, restauracje, kawiarnie, sale konferencyjne, centra sportowe i rekreacyjne

HQM-M6S – Mikrofon pojemnościowy

1 167,27 
HQM M6S to 6 strefowe, wysokiej jakości urządzenie stworzone do nadawania komunikatów głosowych w systemach nagłośnienia audio. Cechuje się innowacyjną technologią, niezawodną pracą i wytrzymałą konstrukcją. Stanowi nieodłączny element w systemach radiowęzłowych 100V. Cechuje się szeroką gamą zastosowań takich jak szkoły, hotele, restauracje, kawiarnie, sale konferencyjne, centra sportowe i rekreacyjne.

Wysoka jakość i szerokie zastosowanie mikrofonu HQM

Mikrofony HQMMikrofon HQM jest bardzo wielofunkcyjny. Znajdzie zastosowanie w szkołach, hotelach, restauracjach oraz centrach handlowych. Idealnie sprawdzi się do pracy w radiowęzłach i nadawania komunikatów głosowych. Wszelkie ważne informacje bez problemu dotrą do odbiorcy. Generowany dźwięk jest bardzo wyraźny i czysty, pozbawiony wszelkich szmerów i zanieczyszczeń. Każdy mikrofon HQM prezentuje wysoką jakość dźwięku, cechując się brakiem zakłóceń w trakcie pracy oraz przy włączaniu i wyłączaniu. Doskonałe parametry wszystkich modeli zostały zamknięte w solidnych obudowach. Sprawdzona i przemyślana konstrukcja odpowiada za tłumienie niepożądanych szumów z zewnątrz. Zastosowane rozwiązania sprawiają, że ich możliwościami będą zachwyceni nawet profesjonaliści. Mikrofon HQM jest również bardzo wygodny w pracy i cechuje się intuicyjną, prostą obsługą, która nie stworzy żadnych problemów osobom początkującym. Dzięki dodatkowym akcesoriom, użytkowanie jest jeszcze przyjemniejsze. Zróżnicowane dane techniczne oraz ceny wszystkich modeli pozwalają na swobodny dobór urządzenia, dopasowanego do indywidualnych preferencji każdego klienta.