Dlaczego warto zdecydować się na głośnik sufitowy?

Głośnik sufitowy jest bardzo dobrym rozwiązaniem do pomieszczeń o małej powierzchni. Stanowi świetną alternatywę dla kolumn tradycyjnych, które zajmują sporo miejsca. Idealnie sprawdzi się do użytku domowego, ale także w takich miejscach, jak restauracje, hotele czy sklepy. Pomimo niewielkich rozmiarów, doznania odsłuchowe mogą być niesamowite, zwłaszcza w przypadku głośnika sufitowego HQM. Sprzęt tego producenta umili czas wszystkim odbiorcom za sprawą wysokiej jakości muzyki granej w tle. Produkty tej marki są bardzo proste w obsłudze i montażu. Instalacja nie wymaga korzystania z pomocy specjalisty, co wiąże się z brakiem dodatkowych kosztów. Przetworniki nie odstają od powierzchni i wyglądają bardzo estetycznie. Ścisłe przyleganie do sufitu nie powoduje utraty klasy brzmienia.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

HQM-SNOZ10 – Głośnik sufitowy

179,58 
HQM SNOZ 10 to głośnik sufitowy natynkowy stanowi innowacyjną serię głośników o niezawodnej pracy i doskonałej barwie dźwięku. Charakteryzuje się szybkim i prostym montażem wewnątrz budynków oraz wytrzymałą i solidną obudową. Znajduje zastosowanie w nagłaśnianiu miejsc użytku publicznego np. kawiarni, sal konferencyjnych,korytarzy, pomieszczeń biurowych, restauracji, supermarketów, pubów. Może być zastosowany wszędzie tam, gdzie wymagana jest najwyższa jakość dźwięku.

HQM-SO1625 – Głośnik sufitowy

167,28 
HQM SO 1625 to nowoczesny głośnik do zabudowy, przeznaczony do realizacji podstawowych systemów nagłośnienia w pomieszczeniach wyposażonych w sufity podwieszane. Cechuje się najwyższą jakością brzmienia, nowoczesnym wyglądem i szybkim montażem. Urządzenie charakteryzuje się szerokim spektrum zastosowań. Dzięki najnowszym technologiom produkcji, obsługi i reprodukcji dźwięku, idealnie sprawdzi się w nagłośnieniu miejsc użytku publicznego takich jak : sale konferencyjne, korytarze, biura, restauracje, kluby, sklepy.

HQM-SO615 – Głośnik sufitowy

88,56 
Głośnik sufitowy HQM-SO615 to wysokiej jakości urządzenie zaprojektowane do celów realizacji profesjonalnych systemów nagłośnienia. Głośnik marki High Quality Music.

HQM SK 1015/W

162,36 
HQM SK 1015/W to głośnik kulowy, stworzony do realizacji profesjonalnego nagłośnienia 100V. Wykazuje wysoką moc brzmienia, szybkośc instalacji, niezawodność oraz skuteczność nawet przez 24h w ciągu doby. Przeznaczony do montażu wewnątrz budynku. Nadaje się do emisji głosu oraz muzyki.

HQM SO613 – głośnik sufitowy 100V

57,81 
Głośnik sufitowy HQM-SO613 to wysokiej jakości urządzenie, zaprojektowane do celów realizacji prostych systemów nagłaśniania audio.

HQM SOZ1625- Głośnik sufitowy

189,42 
HQM SOZ 1625 to dwudrożny głośnik zaopatrzony w 5,25'' niskotonowy i 1'' wysokotonowy głośnik, dzięki czemu gwarantuje konfigurowanie kompleksowego nagłośnienia z wysoką sprawnością. Ponadto, wbudowany transformator zapewnia pracę w technice napięciowej 100V z mocą skuteczną 8 lub 16W. Głośnik HQM SOZ 1625  znakomicie sprawdza się w pomieszczeniach domowych i przemysłowych, a także w miejscach użytku publicznego takich jak : restauracje, sale konferencyjne, bary, kawiarnie, korytarze, pokoje biurowe, sklepy.

HQM-SK30 – Głośnik kulowy

355,47 
HQM SK 30 to głośnik sufitowy wysokiej jakości z serii głośników wysokonapięciowych. Zapewnia czyste brzmienie, niezawodną pracę i bezproblemowe użytkowanie. Cechuje się wytrzymałą konstrukcją, odporną na uszkodzenia mechaniczne. Głośnik może być wykorzystany w tworzeniu prostych i bardziej złożonych systemów nagłośnienia wysokonapięciowego. Kulowy głośnik HQM SK30 doskonale radzi sobie w nagłaśnianiu miejsc użytku publicznego takich jak : restauracje, kawiarnie, bary, supermarkety, powierzchnie biurowe i wszędzie tam, gdzie wymagana jest najwyższa jakość brzmienia.

HQM SOZ 1024 Głośnik sufitowy

166,05 
HQM SOZ 1024 to produkt najnowszej generacji, zaprojektowany w celu tworzenia profesjonalnych systemów nagłośnienia audio. Stanowi innowacyjną część serii głośników, które umożliwiają niezawodną i skuteczną pracę. Głośnik HQM SOZ 1625 cechuje się innowacyjną technologią, dzięki której znakomicie sprawdza się w pomieszczeniach domowych i przemysłowych,a także w miejscach użytku publicznego takich jak : restauracje, sale konferencyjne, bary, kawiarnie, korytarze, pokoje biurowe, sklepy.

HQM SK 1515/W Głośnik sufitowy

232,47 
HQM SK 1515/W to wysokiej klasy głośnik kulowy przeznaczony do realizacji profesjonalnego nagłośnienia 100V. Odznacza się szybkim montażem, niezawodnym działaniem, wysoką mocą brzmienia oraz skutecznością nawet przez całą dobę. Znajduje zastosowanie wewnątrz obiektów. Idealnie nadaje się do nagłośnienia miejsc użytku publicznego takich jak restauracje, sklepy, kawiarnie, pokoje biurowe oraz wszędzie tam, gdzie wymagane jest nagłośnienie i najwyższa jakość brzmienia.

HQM SO3518 – głośnik sufitowy dwudrożny

359,16 
Głośnik sufitowy HQM-SO3518 to niezastąpiony element struktur audio. Model HQM-SO3518 należy do grupy głośników cechujących się wspaniałą jakością dźwięku, wytrzymałą konstrukcją oraz łatwym procesem instalacji.

HQM SOZ616 – głośnik sufitowy 100V

78,72 
Głośnik okrągły HQM-SOZ616 to wysokiej jakości urządzenie zaprojektowane do celów realizacji profesjonalnych systemów nagłośnienia.

HQM SOZ613 – głośnik sufitowy 100V

52,89 
Głośnik sufitowy HQM-SOZ613 to wysokiej jakości urządzenie, stworzone w celach budowy nieskomplikowanych w strukturze systemów nagłośniania Public Address.

HQM SO10 – Głośnik sufitowy

99,63 
HQM SO10  to wysokiej jakości głośnik sufitowy wyprodukowany z myślą o stworzeniu prostych w obsłudze i skutecznych w działaniu systemów nagłośnienia opartych na technologii Public Address. Głośnik HQM SO10 znajduje szereg zastosowań w pomieszczeniach, w których znajdują się podwieszane sufity ( np . z płyt regipsowych). Cechuje się niewielkimi rozmiarami, niezwykle czystą barwą dźwięku oraz dużą mocą brzmienia.

HQM-106 – Głośnik sufitowy

398,52 
HQM 106 to zaawansowany głośnik sufitowy zaprojektowany do skutecznej pracy zgodnie z systemami w technologii Public Adress, z myślą o równomiernym nagłaśnianiu przestrzeni wewnątrz budynków.  Nadaje się do przestrzeni posiadających wyłącznie sufity podwieszane np. z płyt regipsowych. Znajduje szereg zastosowań w miejscach użytku publicznego takich jak : korytarze, pomieszczenia domowe czy biurowe, kawiarnie, restauracje, zapewniając kompleksową zdolność przekazu dźwięku.

HQM-510SP – Głośnik sufitowy prostokątny

183,27 
HQM 510 SP to nowoczesny głośnik sufitowy przeznaczony do tworzenia zaawansowanych systemów nagłośnienia w obszarach mieszkalnych i pracowniczych. Urządzenie cechuje się najwyższą jakością dźwięku, estetycznym designem oraz bezproblemowym i szybkim montażem. Znajduje zastosowanie w miejsach użytku publicznego takich jak szkoły, restauracje, kawiarnie, korytarze, pomieszczenia domowe czy sale konferencyjne.

HQM-46SP – Głośnik sufitowy prostokątny

121,77 
Głośnik sufitowy HQM-46SP to niezawodny element każdego profesjonalnego systemu nagłaśniania audio. Urządzenie stanowi najnowszą odsłonę zaawansowanych technologicznie głośników marki High Quality Music. Wyróżnia się wysoką sprawnością i możliwością dostosowania do potrzeb użytkownika, a także niezwykłą jakością dźwięku, estetycznym wyglądem oraz łatwym i sprawnym montażem

HQM SK 1516/W Głośnik sufitowy

228,78 
HQM SK 1516/W to głośnik kulowy wysokiej klasy, którego celem jest osiągnięcie efektywnego i niezawodnego systemu nagłośnienia w przestrzeniach zamkniętych. Równomierna emisja dźwięku, płynne brzmienie oraz nowoczesny design, to cechy, które wyróżniają go spośród innych urządzeń.Idealnie sprawdzi się w nagłaśnianiu miejsc użytku publicznego takich jak restauracje, kawiarnie, sklepy oraz wszędzie tam, gdzie wymagana jest najwyższa jakość brzmienia.

Dopasowany do indywidualnych preferencji głośnik sufitowy HQM

Głośniki sufitowe HQMW zależności od preferencji głośnik sufitowy HQM można wybrać okrągły, kulowy lub prostokątny. Wszystkie modele są dostępne w bardzo uniwersalnych kolorach, więc nie ma przeszkód w dopasowaniu urządzenia do wnętrza urządzonego zarówno w nowoczesnym, jak i klasycznym stylu. Każdy głośnik sufitowy HQM charakteryzuje się wspaniałą barwą dźwięku, gdyż przy konstrukcji pracowali najlepsi specjaliści w swojej dziedzinie. Decydując się na przetwornik marki HQM można mieć stuprocentową pewność co do bezpieczeństwa użytkowania. Obudowy są bardzo solidne, odporne na działanie czynników zewnętrznych, a specjalny materiał umożliwia utrzymanie głośników w czystości. Wszystkie produkty z tej kategorii różnią się nie tylko wyglądem, ale także parametrami, które można dostosować do posiadanego już sprzętu nagłośnieniowego. Różnice można również dostrzec w cenach. Niezależnie od tego, wszystkie produkty zostały objęte przez producenta tak samo długim okresem gwarancyjnym, co stanowi dodatkową ochronę. Głośnik sufitowy HQM jest jednym z najlepszych wyborów, dostępnych aktualnie na rynku.