Szereg zalet głośnika naściennego. HQM i ich propozycja

Głośnik naścienny będzie idealnym rozwiązaniem do nagłośniania przestrzeni, których powierzchnia utrudnia wstawienie tradycyjnej kolumny, sprawdzając się zarówno do prostych, jak i bardziej zaawansowanych systemów. Nadaje się do użytku domowego oraz do zastosowania w takich miejscach jak sklepy, hotele czy restauracje. Przetwornik naścienny można ustawić idealnie na wysokości uszu odbiorcy, co daje bardzo naturalny efekt. Jest przeznaczony nie tylko do słuchania muzyki, ale także oglądania filmów. Jednym z najlepszych wyborów jest głośnik naścienny HQM. Różnorodne parametry, kształty i półki cenowe pozwolą na doskonałe dopasowanie modelu do indywidualnych preferencji oraz wystroju wnętrza. Tak małe urządzenie nie będzie rzucało się w oczy, co dla niektórych osób może być ważnym aspektem. Każdy głośnik naścienny HQM oferuje bardzo wyraziste i klarowne brzmienie, pozbawione wszelkich zakłóceń, zachwycając swoimi możliwościami nawet najbardziej wymagających użytkowników oraz miłośników dowolnego gatunku muzycznego.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

HQM-N3025 – Głośnik naścienny

293,97 
Kolumna dwudrożna HQM-N3025 jest nowoczesnym zestawem głośników zaprojektowanym do realizacji profesjonalnych systemów megafonizacji. Urządzenie stanowi niezawodny element z serii zaawansowanych technologicznie produktów marki HQM - High Quality Music, cechujący się wysoką jakością dźwięku, wytrzymałą konstrukcją oraz łatwością w instalacji.

HQM NPZ3025- Głośnik ścienny

279,21 
HQM NPZ 3025 to wysokiej klasy dwudrożny głośnik, przeznaczony do realizacji profesjonalnych systemów nagłośnienia przemysłowego PA. Urządzenie znajduje zastosowanie wewnątrz jak i na zewnątrz obiektów. Cechuje się wysoką jakością brzmienia, solidną konstrukcją,a także prostotą instalacji. Jest przeznaczony do nagłaśniania miejsc domowych oraz użytku publicznego, a także wszędzie tam, gdzie wymagany jest dźwięk najwyższej jakości.

HQM N2024 – Głośnik ścienny

242,31 
HQM N2024 to nowoczesna kolumna o dwudrożnej technologii, przeznaczona do realizacji wysokiej jakości systemów nagłaśniania audio wewnątrz lub na zewnątrz budynków. Cechuje się najnowszymi, zaawansowanymi technologiami, a także doskonałym brzmieniem, niezawodnym działaniem, szybką instalacją oraz solidną konstrukcją.

HQM NPZ4026 – Głośnik ścienny

355,47 
HQM NPZ 4026 to głośnik ścienny wysokiej jakości, stanowi nieodłączny element w realizacji prostych i  bardziej zaawansowanych systemów nagłaśniania audio. Cechuje się wysoką jakością brzmienia, solidną konstrukcją,a także prostotą instalacji. Jest przeznaczony do nagłaśniania miejsc domowych oraz użytku publicznego, a także wszędzie tam, gdzie wymagany jest dźwięk najwyższej jakości.

HQM-N10165 – Głośnik naścienny

109,47 
HQM N10165 to głośnik ścienny wysokiej jakości o rozbudowanej skali akustycznej, stanowi nieodłączny element w realizacji prostych i bardziej zaawansowanych systemów nagłaśniania audio. Cechuje się wysoką jakością brzmienia, solidną konstrukcją,a także prostotą instalacji.

HQM NPZ614- Głośnik ścienny

97,17 
HQM NPZ 614 to głośnik ścienny wysokiej jakości o rozbudowanej skali akustycznej,  stanowi nieodłączny element w realizacji prostych i bardziej zaawansowanych systemów nagłaśniania audio. Cechuje się wysoką jakością brzmienia, solidną konstrukcją,a także prostotą instalacji. Ponadto, głośnik zapewnia głębokie i wyraziste brzmienie oraz czytelność komunikatów głosowych.

HQM NPZ8028 – naścienny głośnik wewnętrzny

769,98 
Dwudrożna kolumna HQM-NPZ8028 to nowoczesne urządzenie audio umożliwiające realizację elastycznych systemów udźwiękowienia przestrzeni zlokalizowanych wewnątrz obiektów.

HQM NPZ1024 – Głośnik ścienny

135,30 
HQM NPZ 1024 to głośnik ścienny wysokiej jakości , stanowi nieodłączny element w realizacji prostych i bardziej zaawansowanych systemów nagłaśniania audio. Cechuje się wysoką jakością brzmienia, solidną konstrukcją,a także prostotą instalacji. Jest przeznaczony do nagłaśniania miejsc domowych oraz użytku publicznego, a także wszędzie tam, gdzie wymagany jest dźwięk najwyższej jakości.  

HQM 80W – Głośnik ścienny

769,98 
HQM 80 to wysokiej klasy dwudrożny głośnik o innowacyjnej technologii,  przeznaczony do realizacji profesjonalnych systemów nagłośnienia audio. Urządzenie znajduje zastosowanie wewnątrz obiektów. Cechuje się wysoką jakością brzmienia, solidną konstrukcją,a także prostotą instalacji. Jest przeznaczony do nagłaśniania miejsc domowych oraz przemysłowych.

HQM NPZ40W- Głośnik ścienny

473,55 
HQM NPZ 40  to wysokiej klasy dwudrożny głośnik, przeznaczony do realizacji profesjonalnych systemów nagłośnienia przemysłowego PA. Urządzenie znajduje zastosowanie wewnątrz obiektów. Cechuje się wysoką jakością brzmienia, solidną konstrukcją,a także prostotą instalacji. Jest przeznaczony do nagłaśniania miejsc domowych oraz użytku publicznego, a także wszędzie tam, gdzie wymagany jest dźwięk najwyższej jakości.

HQM-80B – Głośnik naścienny

769,98 
Dwudrożna kolumna HQM-80B to nowoczesne urządzenie audio umożliwiające realizację elastycznych systemów udźwiękowienia przestrzeni zlokalizowanych wewnątrz obiektów.

HQM-NPZ40 – Głośnik naścienny

473,55 
Głośnik HQM-NPZ-40 został stworzony do realizacji profesjonalnych systemów nagłośnienia wysokonapięciowego. Kolumna charakteryzuje się nie zawodną pracą, prostą instalacją oraz czystą barwą dźwięku. Produkt przeznaczony jest do zastosowań wewnętrznych.

Wytrzymała konstrukcja i prosty montaż

Głośniki naścienne HQMGłośnik naścienny HQM jest bardzo przemyślaną konstrukcją, zaprojektowaną przez wykwalifikowanych specjalistów. Wszystkie modele zostały wykonane z wysokiej jakości materiału, który gwarantuje odporność na wszelkie uszkodzenia, wgniecenia czy zarysowania, a tym samym wytrzymałość na długie lata. Wiele z nich jest odpornych na działanie warunków atmosferycznych, więc mogą być stosowane także na zewnątrz. Dodatkową ochronę stanowi długi okres gwarancyjny przyznany przez producenta. Każdy głośnik naścienny HQM jest bardzo prosty w instalacji, więc cały proces nie sprawi problemów nawet osobie początkującej. Montaż przebiega szybko, sprawnie i nie wymaga korzystania z pomocy specjalisty, co wiąże się z brakiem dodatkowych kosztów. Zarządzanie urządzeniem jest również bezproblemowe.