Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Kolumny podłogowe Heco – innowacyjne podejście do dźwięku

Heco – niemiecki producent urządzeń home audio - już od kilkudziesięciu lat cieszy się zaufaniem wielu klientów. Słynny profesjonalizm inżynierów firmy przy projektowaniu i konstruowaniu sprzętu, skutkuje czystym i naturalnym dźwiękiem. Idealnie wyważony bas osiągany przez każdą z kolumn podłogowych Heco zapewnia niezapomniane wrażenia podczas oglądania filmów czy słuchania muzyki. Przez oryginalny, a jednocześnie gustowny wygląd kolumny Stereo marki Heco z łatwością dopasują się do dowolnego stylu aranżacji wnętrza.

Nieograniczona wydajność akustyczna

Do otrzymania dźwięku detalicznego zarówno przy niskich, jak i przy wysokich częstotliwościach, kolumny Stereo Heco zostały wyposażone w precyzyjnie opracowane podzespoły, zwłaszcza w przypadku głośników nisko- oraz średniotonowych. Nowatorskie podejście techniczne firmy Heco, o czym świadczyć może opracowanie lekkiej membrany z papieru; pozwala na uzyskanie najwyższej jakości brzmienia, przy długotrwałej bezawaryjności kolumn podłogowych Heco.

Potęga basu w kolumnach Stereo

W przypadku zestawu kina domowego, kluczową rolę odgrywa bas. Wszystkie kolumny podłogowe Heco posiadają konfigurację bassreflex w wersjach 2- lub 3-drożnych. Taka konstrukcja obudowy umożliwia osiągnięcie większej efektywności w zakresie niskich tonów w porównaniu do obudowy zamkniętej. Kolumny Stereo niemieckiej marki zaopatrzono w wytrzymałą obudowę z płyt MDF o niskim rezonansie, w celu stworzenia najlepszych warunków dla refleksu basowego.

Wyszukany design

Wygląd zewnętrzny w domowych zestawach nagłaśniających stanowi bardzo istotną kwestię dla użytkowników. Kolumny podłogowe Heco cechuje zróżnicowana stylistyka, dzięki czemu każdy znajdzie model odpowiedni do swojego wnętrza. W ofercie renomowanego producenta można znaleźć zarówno kolumny o nowoczesnej, nieregularnej bryle ze stożkowatymi nóżkami, jak i eleganckie z elementami drewna, o matowo-jedwabnym wykończeniu.