Głośnik sufitowy Heco w pełnej harmonii

Niezapomniane doznania podczas seansów filmowych czy odtwarzania ulubionej muzyki zapewni głośnik sufitowy Heco, zarówno w zestawie kina domowego, jak i sprzętu stereo. Pośród prezentowanych urządzeń tej uznanej marki, dostępne są głośniki do zabudowy oraz odporne na wilgoć, dzięki czemu bez problemu będą funkcjonować w cięższych warunkach, jak w łazience czy na basenie. Producent szczególną uwagę poświęcił charakterystyce dźwięku. Zasługą najwyższej klasy materiałów oraz kunsztownej konstrukcji, głośnik sufitowy Heco odtwarza przyjemny dla ucha, detaliczny dźwięk. Co więcej, gustowna stylistyka głośników pozwala na subtelną integrację urządzenia z wystrojem wnętrza.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

HECO INSTALL INW 802 Głośnik naścienny

569,00 
Klasyczna konfiguracja obudowy Hi-Fi INW 802 sprawia, że idealnie nadaje się do montażu na ścianie, a jego 200-milimetrowy przetwornik basowo-średniotonowy generuje niezwykle silny bas i wysoką maksymalną głośność.

HECO INSTALL INW 602 Głośnik naścienny

429,00 
Klasyczna konfiguracja obudowy Hi-Fi INW 602 sprawia, że idealnie nadaje się do montażu na ścianie, a jego 200-milimetrowy przetwornik basowo-średniotonowy generuje niezwykle silny bas i wysoką maksymalną głośność.

HECO INSTALL BASIC INC 262 Głośnik sufitowy

459,00 
Heco Inc 262 jest doskonałym rozwiązaniem, skierowanym do klientów szukających zamiennika dla tradycyjnych urządzeń wolnostojących i podstawkowych.

HECO INSTALL BASIC INC 82 Głośnik sufitowy

399,00 
HECO INC 82 jest największym modelem w serii Install Basic. Jego nominalna średnica 200 mm umożliwia potężne odtwarzanie zakresu basów i wysokiej maksymalnej głośności.

HECO INSTALL BASIC INC 62 Głośnik sufitowy

349,00 
HECO INC 62 to model średniej wielkości z serii Install Basic. Wodoodporny stożek polipropylenowy o grubości 160 mm i specjalnie powlekany kopułkowy głośnik wysokotonowy z tkaniny zapewniają pełnoprawny wzór dźwięku w połączeniu z wysokiej jakości zwrotnicą 2-drożną.

HECO INSTALL INC 2602 Głośnik sufitowy

645,00 
INC 2602 bardzo przypomina INC 602 pod względem technologii. Główna różnica polega na tym, że INC 2602 jest również wyposażony w podwójną cewkę dla przetwornika średniotonowego i dwa głośniki wysokotonowe z miękkiej kopuły o grubości 19 mm, które są umieszczone na solidnym mostku.

HECO INSTALL INC 802 Głośnik sufitowy

549,00 
Głośnik instalacyjny Heco Inc 802 to nowoczesne rozwiązanie, pozwalające na odtwarzanie dźwięku na najwyższym poziomie, nie tylko wewnątrz, ale i na zewnątrz budynku.

HECO INSTALL INC 602 Głośnik sufitowy

449,00 
Heco INC 602 jest odpornym na wiele czynników głośnikiem sufitowym. Połączenie miękkiej kopuły z dwudrożną zwrotnicą, wykonaną z najwyższą starannością zapewnia niebanalne brzmienie basu i jakość dźwięku na najwyższym poziomie.

Dopasowane do każdej przestrzeni

Głośniki sufitowe HecoGłośnik sufitowy Heco można dostosować według własnych preferencji. W jednym z modeli, za pomocą technologii obrotowej możliwe jest zwrócenie głośnika wysokotonowego w dowolnym kierunku, aż o 35 stopni. Efektem takiego zabiegu jest perfekcyjne rozprowadzanie dźwięku po pomieszczeniu. Odpowiednie przełączniki na każdym głośniku sufitowym Heco umożliwiają właściwe dostrojenie średnich oraz wysokich tonów sprzętu.

Najwyższej klasy komponenty

Stożek zbudowany z polipropylenu, kratki z aluminium czy pozłacane zaciski to jedne z wielu elementów głośnika sufitowego Heco, które cechuje najlepsza jakość. Precyzyjny dobór materiałów pozwolił na osiągnięcie nieprzeciętnej odporności na wpływy środowiska, a także zniekształcenia sygnału. Jednak największą korzyść, wynikającą ze staranności producenta, stanowi czysty i detaliczny dźwięk.

Intuicyjna instalacja

Zamontowanie głośnika sufitowego Heco nie sprawi problemu żadnemu użytkownikowi. W przypadku dostępnych modeli marki Heco możliwe jest zainstalowanie głośnika na suficie lub na ścianie bocznej. Solidne mocowanie daje gwarancję bezpiecznego korzystania ze sprzętu. Wszystkie głośniki sufitowe Heco perfekcyjnie wtopią się w otoczenie, wypełniając pomieszczenie finezyjnym brzmieniem.