Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Głośnik sufitowy Heco w pełnej harmonii

Niezapomniane doznania podczas seansów filmowych czy odtwarzania ulubionej muzyki zapewni głośnik sufitowy Heco, zarówno w zestawie kina domowego, jak i sprzętu stereo. Pośród prezentowanych urządzeń tej uznanej marki, dostępne są głośniki do zabudowy oraz odporne na wilgoć, dzięki czemu bez problemu będą funkcjonować w cięższych warunkach, jak w łazience czy na basenie. Producent szczególną uwagę poświęcił charakterystyce dźwięku. Zasługą najwyższej klasy materiałów oraz kunsztownej konstrukcji, głośnik sufitowy Heco odtwarza przyjemny dla ucha, detaliczny dźwięk. Co więcej, gustowna stylistyka głośników pozwala na subtelną integrację urządzenia z wystrojem wnętrza.

Dopasowane do każdej przestrzeni

Głośnik sufitowy Heco można dostosować według własnych preferencji. W jednym z modeli, za pomocą technologii obrotowej możliwe jest zwrócenie głośnika wysokotonowego w dowolnym kierunku, aż o 35 stopni. Efektem takiego zabiegu jest perfekcyjne rozprowadzanie dźwięku po pomieszczeniu. Odpowiednie przełączniki na każdym głośniku sufitowym Heco umożliwiają właściwe dostrojenie średnich oraz wysokich tonów sprzętu.

Najwyższej klasy komponenty

Stożek zbudowany z polipropylenu, kratki z aluminium czy pozłacane zaciski to jedne z wielu elementów głośnika sufitowego Heco, które cechuje najlepsza jakość. Precyzyjny dobór materiałów pozwolił na osiągnięcie nieprzeciętnej odporności na wpływy środowiska, a także zniekształcenia sygnału. Jednak największą korzyść, wynikającą ze staranności producenta, stanowi czysty i detaliczny dźwięk.

Intuicyjna instalacja

Zamontowanie głośnika sufitowego Heco nie sprawi problemu żadnemu użytkownikowi. W przypadku dostępnych modeli marki Heco możliwe jest zainstalowanie głośnika na suficie lub na ścianie bocznej. Solidne mocowanie daje gwarancję bezpiecznego korzystania ze sprzętu. Wszystkie głośniki sufitowe Heco perfekcyjnie wtopią się w otoczenie, wypełniając pomieszczenie finezyjnym brzmieniem.