Odwrócona kopułka w akcji

Dzięki technologii odwróconej kopułki przetworniki akustyczne Focal docierają ze swym brzmieniem do jeszcze szerszego grona odbiorców. Technologia ta sprawia, że znacznie większe grono słuchaczy znajduje się w przestrzeni, która pozwala na odsłuch optymalnie brzmiącej ścieżki audio. Dzięki temu mogą oni cieszyć się wysoką jakością świetnie dopracowanego audio, w którym niskie, średnie i wysokie tony idealnie ze sobą współgrają.

Wyświetlanie jednego wyniku

Focal IMPULSE 4.320 – Wzmacniacz czterokanałowy 4x55W RMS przy 4 Ohm

1 399,00 
FOCAL produkuje i dystrybuuje głośniki samochodowe, głośniki do systemów home audio, oraz głośniki specjalistyczne dla rynku hi-fi.

Lniana membrana

WzmacniaczeDostępne w naszej ofercie urządzenia zostały wyposażone w specjalną, lnianą membranę, którą umieszczono po obu stronach specjalnego, wykonanego z włókna szklanego rdzenia. Dzięki tej, dość oryginalnej budowie, membrana jest w stanie wygenerować brzmienia w naturalnej, idealnie prezentującej się formie. Co ważne, są one pozbawione jakichkolwiek zniekształceń, które mogłyby zaburzyć ich właściwy odbiór. Odtąd brzmienia te będą prezentować się dokładnie tak, jak powinny.

Szerokie pasmo przenoszenia

Głośniki marki Focal wyróżniają się odpowiednio dobranym zakresem przetwarzanych częstotliwości. Mogą one odtwarzać audio z częstotliwością od 20 do nawet 20 000 Hz, co przedkłada się na wzorowe odtwarzanie zarówno brzmienia wysoko grających instrumentów muzycznych, jak również bardzo wyraziste, basowe podbicie. W jednym i w drugim przypadku mowa o brzmieniu, które doskonale sprawdzi się niezależnie od kształtu architektonicznego danego pomieszczenia.

Optymalna moc muzyczna

Efektywne Focal wzmacniacze zapewniają bardzo dużą moc muzyczną, dzięki której można z łatwością zasilić potężny i wymagający zestaw głośnikowy. Duża moc muzyczna głośników sprawia, że z łatwością można je wykorzystać również do profesjonalnych zadań. Oznacza to, że zestawy te sprawdzą się również na dużych obszarach, gdzie w oczywisty sposób zapotrzebowanie na moc muzyczną jest zdecydowanie większe.

Nowatorska technika produkcji głośników wysokotonowych

W skład zestawu głośnikowego marki Focal wchodzi również głośnik wysokotonowy, który - dzięki odpowiedniej konstrukcji - zapewnia maksymalną redukcję zniekształceń w pasmie 2 - 3 kHz, a więc w częstotliwościach, które są najłatwiej wychwytywane i odbierane przez ludzkie ucho. Efekt ten pogłębia Focal amplituner, który jest odpowiedzialny za jeszcze efektywniejsze wygładzenie brzmienia i poprawę jego czystości. Przykładem świetnie brzmiącej kolumny tej marki jest Focal Aria 926, która zapewnia optymalne brzmienie i to w bardzo szerokim zakresie przetwarzanych częstotliwości akustycznych.

Marka Focal to doświadczony producent przetworników akustycznych, a także wzmacniaczy, amplitunerów i wielu innych rozwiązań przetwarzających i optymalizujących brzmienie dźwięku. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty, chętnie na nie odpowiemy. Zapraszamy do kontaktu!

Doskonała jakość przetwarzanego dźwięku, możliwość odsłuchiwania nawet skrajnych wartości częstotliwości, a także wysoka kultura pracy to cechy, obok których nie można przejść obojętnie. Dlaczego jeszcze warto postawić na produkty tej firmy?