Wymarzone cztery kąty z Focal Głośniki instalacyjne

Dzisiaj najnowocześniejsze budynki urządzane są w stylu minimalistycznym. Białe lub stonowane kolory, dużo pustego miejsca oraz praktyczne i kompaktowe umeblowanie to cechy współczesnej architektury. Focal głośniki instalacyjne to rozwiązanie, które idealnie wpasowuje się modną przestrzeń mieszkania. Są one precyzyjnie dostosowane do montażu w ścianie lub suficie. Dzięki temu dźwięk może dyskretnie, ale profesjonalnie docierać do ucha najbardziej wymagającego melomana. Przy tym problem z lokalizacją olbrzymich kolumn głośnikowych zostaje rozwiązany.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Focal 100 OD 8 – Głośnik zewnętrzny

1 399,00 
Focal to marka, której nie trzeba przedstawiać. To francuski producent sprzętu muzycznego, który oferuje sprzęty najwyższej jakości skierowane do osób skupionych na precyzji odtwarzania dźwięku i wysokiej trwałości produktu.

Focal 300 IC 5 LCR – Głośnik instalacyjny

4 499,00 
300 IC 5 LCR to głośniki przeznaczone do montażu w suficie, dostarczane wraz z kwadratową, białą maskownicą, którą można pomalować na dowolny kolor. To model dwudrożny, który posiada osobny układ nisko i wysokotonowy.

Focal Chora Surround – Głośnik efektowy

1 449,00 szt.
Cena za sztukę. Focal to francuski producent sprzętu muzycznego dla melomanów i osób poszukujących czystych, niezakłóconych dźwięków. Marka, ma swoją rozpoznawalność na rynku sprzętu muzycznego – nic dziwnego – jej historia sięga 40 lat.

Nowość na rynku muzycznym

Głośniki instalacyjneFrancuska firma Focal od dawna specjalizuje się w produkcji głośników instalacyjnych, samochodowych, do systemów kina domowego. 15 lat temu pojawiły się na rynku pierwsze oferty. Jako pionierska wyszła seria 300 z modelami ICW4, ICW6, ICW8,ICLCR5,ICLCR6. Ich jakość wykonania oraz brzmienia została doceniona prestiżową nagrodą EISA. Później w odpowiedzi na rosnący popyt wyprodukowano kompaktową serię 100 z modelami ICW5, ICW6, ICW8, ICLCR5. Dzisiaj dostępne są warianty, które różnią się między sobą typem konstrukcji, tonowością, czułością, rekomendowaną mocą oraz wymiarami, głębokością montażu i wagą. Ceny poszczególnych modeli wahają się od kilkuset złotych do kilkunastu tysięcy złotych.

Łatwość montażu i kompatybilność

Ze względu na swoją wytrzymałość, odporność na wilgoć
Focal głośniki instalacyjne mogą być umiejscowione w łazienkach, saunach, kuchniach, biurach, sklepach , garażach oraz poczekalniach lekarskich. Ich zastosowanie jest wszechstronne i daje duże pole do manewru. Ponadto producent zadbał o to, aby ich montaż był dziecinnie łatwy. Dlatego urządzenia te dostarczane są z magnetycznie mocowaną, gotową do malowania maskownicą, co umożliwia odpowiedni dobór koloru. Dla bardziej wymagających klientów istnieje możliwość dopasowania do zestawu ramy naściennej, która może pełnić funkcję ozdobną. Niektóre głośniki wyposażone są w obudowy natynkowe. W praktyce oznacza to, że nie ma konieczności przekłuwania ściany. Wystarczy zawiesić urządzenie jak obraz.

Najbardziej wyróżniającą się cechą głośników instalacyjnych Focal jest dyskretność obudowy połączona z wysoką jakością dźwięku. Wspaniałe brzmienie zostało osiągnięte dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii, użyciu materiałów szlachetnych oraz oryginalnego wzornictwa. Firma wciąż pracuje nad doskonaleniem swoich produktów inwestując w badania akustyczne i wprowadzając innowacyjne zmiany.

Dzisiaj dzięki olbrzymiemu postępowi naukowemu można relaksować się wspaniałym dźwiękiem, nie ingerując znacząco w przestrzeń domową. Niebanalna estetyka i dyskrecja głośników pozwala spokojnie delektować się otaczającym zewsząd czystym brzmieniem. Odpowiednia muzyka w połączeniu z filiżanką dobrej kawy czy ulubioną książką staje się balsamem dla duszy.

Stylizacja wnętrza domu lub mieszkania według panujących trendów mody, to nie lada wyzwanie. Dla wielu zagospodarowanie dostępnej przestrzeni to gigantyczny kłopot, zwłaszcza w czasach konsumpcjonizmu, kiedy wszystkiego jest za dużo.