Wyświetlanie 1–28 z 30 wyników

Ecler TRAIL 103 – naścienna kolumna głośnikowa do montażu na szynach

Zapytaj o cenę
Ecler TRAIL 103 to kolumna głośnikowa naścienna do zamontowania na szynach oraz na powierzchni ściany lub kratownicy. TRAIL 103 ma wysoką impedancję dla oczepów mocy 15,30 W oraz niską (4 Ohm). Kolumna dostępna w kolorze czarnym i białym.

Ecler eHMA250 – powermikser 250w 4/8 Ohm

Zapytaj o cenę
Ecler eHMA250 to power mikser wyposażony w 2 wejścia MIC oraz 2 wejścia MIC/LINE i 2 wejścia LINE ST oraz jedno wyjście AUX/REC. Ecler eHMA250 ma moc 250W i może pracować w niskiej impedancji (4 i 8 Ohm) jak i wysokiej impedancji (70V i 100V) z niezależnymi przełącznikami pomiędzy 4 strefami.

Ecler eHMA120 – powermikser 95W 4 Ohm

Zapytaj o cenę

Ecler eHMA120 to powermikser wyposażony w 3 wejścia MIC oraz 1 wejście MIC/LINE ST. Moc eHMA120 to 95W dla zarówno niskiej impedancji (4 Ohm) jak i wysokiej (70V, 100V), z niezależnymi przełącznikami 2 stref ON/OFF (Strefa1, Strefa2). Powermikser obsługuje funkcję audio priority w 3 wejściach. Urządzenie posiada pager oraz funkcję przywoławczą w 1 strefie. eHMA120 ma też  2 regulacje tonów oraz funkcję auto stand-by i port mute, a także zasilacz 24VDC.

Ecler eHMA60 – powermikser 60W 4 Ohm

Zapytaj o cenę

Ecler eHMA60 to powermikser wyposażony w wejście MIC oraz dwa wejścia MIC/LINE ST. Moc eHMA60 to 60W dla zarówno niskiej impedancji (4 Ohm) jak i wysokiej (70V, 100V). Powermikser obsługuje funkcję audio priority. Urządzenie posiada 2 regulacje tonów oraz funkcję auto stand-by i wyciszenie portów, a także zasilacz 24VDC.

Ecler MIMO1212SG – matrycowy mikser instalacyjny

Zapytaj o cenę

Ecler MIMO1212SG to matrycowy cyfrowy mikser instalacyjny z 12 wejściami i 12 wyjściami, który jest w pełni programowalny cyfrowo i umożliwia sterowanie za pomocą oprogramowania EclerNet Manager.  Mikser MIMO1212SG jest kompatybilny z protokołem TP-NET. Urządzenie ma funkcję przetwarzania DSP.

Ecler MIMO88SG – matrycowy mikser instalacyjny

Zapytaj o cenę

Ecler MIMO88SG to matrycowy cyfrowy mikser instalacyjny z 8 wejściami i 8 wyjściami, który jest w pełni programowalny cyfrowo. MIMO88SG umożliwia crossowanie pomiędzy dowolnym wejściem i wyjściem. Urządzenie zapewnia też zarządzanie za pośrednictwem Ethernetu przy pomocy oprogramowania EclerNet Manager oraz integrację z sytemami Crestron, AMX i Extron. Mikser posiada 8 portów GPI, DSP. W przypadku MIMO88SG dostępne jest wirtualne oraz fizyczne zarządzanie stacją przywoławczą. Dostępny jest też dziennik zdarzeń. Port RS232 pozostaje do zdalnej kontroli.

Ecler MIMO88 – matrycowy mikser instalacyjny

Zapytaj o cenę

Ecler MIMO88 to matrycowy cyfrowy mikser instalacyjny z 8 wejściami i 8 wyjściami, który jest w pełni programowalny z możliwością podłączenia do drugiej jednostki (16x16). MIMO88 umożliwia crossowanie pomiędzy dowolnym wejściem i wyjściem. Urządzenie zapewnia też zarządzanie za pośrednictwem Ethernetu przy pomocy oprogramowania EclerNet Manager oraz integrację z sytemami Crestron, AMX i Extron. Mikser posiada 8 portów GPI oraz 8 portów GPO, DSP. W przypadku MIMO88 dostępne jest wirtualne oraz fizyczne zarządzanie stacją przywoływawczą. Dostępny jest też dziennik zdarzeń. Port RS232 pozostaje do zdalnej kontroli.

Ecler MIMO7272DN- cyfrowa matryca wielostrefowa

Zapytaj o cenę

Ecler MIMO7272 to cyfrowa matryca 64x64 posiadająca 72 wejścia i 72 wyjścia (po 8 wejść i wyjść analogowych, 64 wejścia Dante TM i 64 wyjścia Dante TM). MIMO7272 wykorzystuje technologię Audio over IP oraz umożliwia transmisję sygnału za pomocą lokalnej sieci Ethernet. Urządzenie może być łączone z akcesoriami z serii WPNET podłączanymi do tej samej sieci Ethernet. Matryca wykonuje także projekty EclerNet, ponieważ może działać jako serwer UCP.

Ecler MIMO4040CDN – cyfrowa matryca wielostrefowa

Zapytaj o cenę

Ecler MIMO4040CDN to cyfrowa matryca z możliwością przetwarzania 40 wejść i 40 wyjść (8 wejść analogowych, 8 wyjść analogowych, 32 wejścia Dante TM i 32 wyjścia Dante TM). Mikser wykorzystuje technologię Audio over IP oraz umożliwia transmisję sygnału za pomocą lokalnej sieci Ethernet. Matryca dostarczana jest wraz z oprogramowaniem CONFERENCE, zawierającym funkcje takie jak Automixer, Feedback Killer (usuwanie sprzężeń) i Acoustic Echo Cancelling (usuwanie echa). MIMO4040CDN może być łączona z akcesoriami z serii WPNET podłączanymi do tej samej sieci Ethernet. Urządzenie wykonuje także projekty EclerNet, ponieważ może działać jako serwer UCP.

Ecler eCOMPACT 4BT – mikser uniwersalny

Zapytaj o cenę

Ecler eCOMPACT 4BT to mikser uniwersalny, który daje możliwość umiejscowienia go na stole lub zamontowania w szafie rack 19". eCOMPACT 4BT zawiera 4 wejścia MIC z przełączanym filtrem HP i zasilaniem Phantom 48V, 6 lini ST, korektor Bluetooth oraz Aux z mini jackiem. Urządzenie od Ecler posiada również główne zbalansowane wejście  (XLR)  z przełącznikiem ST/mono, SUB OUT mono (XLR) z przełączanym filtrem LP, alternatywna ALT (RCA), słuchawki (mini-jack). Mikser ma 3 pasma dźwięku Ctrk oraz ALL OUT wysyłane na wszystkie kanały. Dostępna jest również funkcja talkover (CH4) z wejściem mikrofonowym (COMBO) i portem ładowania USB.

Ecler WPNET8KV – panel ścienny z ekranem LCD

Zapytaj o cenę
Ecler WPNET8KV to ścienny panel kompatybilny z EclerNet, który posiada ekran LCD, koder oraz 8 klawiszy wyboru. WPNET4KV działa idealnie, aby umożliwić regulację głośności, źródła i zaprogramowane funkcje wyboru. Urządzenie posiada interfejs Ethernet. Zasilanie to PoE lub poprzez lokalny zasilacz.

Ecler WPNET4KV – panel ścienny z ekranem LCD

Zapytaj o cenę
Ecler WPNET4KV to ścienny panel kompatybilny z EclerNet, który posiada ekran LCD, koder oraz 4 klawisze wyboru. WPNET4KV działa idealnie, aby umożliwić regulację głośności, źródła i zaprogramowane funkcje wyboru. Urządzenie posiada interfejs Ethernet. Zasilanie to PoE lub poprzez lokalny zasilacz.

Ecler WP22DN – ścienny panel-interfejs Dante ™

Zapytaj o cenę
Ecler WP22DN to ścienny panel-interfejs Dante ™, który posiada 2 wejścia MIC/LINE Combo na przednim panelu. WP22DN ma 2 kanały konwersji Dante ™ bezpośrednio lub przez sumę kanałów (konwersja stereo do mono). Urządzenie posiada również 2 wyjścia analogowe ze zdublowanymi złączami w formacie XLR na przednim panelu i złącze Euroblock na panelu tylnym, które są połączone z 2 kanałami Dante ™ pochodzącymi z lokalnej sieci. Zasilaniem dla WP22DN jest PoE lub lokalny zasilacz.

Ecler WPNETTOUCH – zdalny monitor TFT z ekranem dotykowym

Zapytaj o cenę
Ecler EPNRTTOUCH to zdalny monitor TFT z ekranem dotykowym. Monitor jest kompatybilny ze wszystkimi produktami EclerNet, takimi jak MIMO404DN, MIMIO1212SG, NXA Series i DUO-NET PLAYER. EPNRTTOUCH wyposażony jest w 10' ekran dotykowy, serwer klienta oraz serwer UCP. Zasilanie odbywa się przez Ethernet lub lokalne zasilanie. W zestawie znajdują się akcesoria montażowe do mocowania powierzchniowego. Urządzenie zgodne jest ze standardami montażuVFSA75.

Ecler HUB1616 – cyfrowy mikser instalacyjny z wbudowanym procesorem DSP

Zapytaj o cenę
Ecler HUB1616 to cyfrowy mikser instalacyjny z 16 wejściami i 16 wyjściami. HUB1616 ma 4 wejścia MIC/MONO LINE, 4 wejścia LINE/ST oraz 8 wejść REMOTE LINE. Mikser posiada wbudowany procesor  DSP. Urządzenie od Ecler ponadto daje możliwość sterowania za pomocą urządzeń mobilnych poprzez aplikację ECLER PILOT, która jest kompatybilna z systemami iOS i Android.

Ecler eMOTUS5PB – stereofoniczny zestaw głośnikowy

Zapytaj o cenę
ECLER eMOTUS5PB to stereofoniczny zestaw głośnikowy, w skład którego wchodzi jeden głośnik aktywny oraz jeden głośnik pasywny. W eMOTUS5PB głośnik aktywny posiada 2 wejścia, jedno liniowe oraz jedno niezbalansowane, a także możliwość połączenia za pośrednictwem Bluetooth. Dodatkowo urządzenie posiada pilot podczerwieni oraz wejście dla zdalnego reflektora głośności (0-10VDC).

Ecler eMOTUS5P – stereofoniczny zestaw głośnikowy

Zapytaj o cenę
ECLER eMOTUS5P to stereofoniczny zestaw głośnikowy, w skład którego wchodzi jeden głośnik aktywny oraz jeden głośnik pasywny. W eMOTUS5P głośnik aktywny posiada 2 wejścia, jedno liniowe oraz jedno niezbalansowane. Urządzenie dostępne w kolorze białym.

Ecler eAMBIT 106 BK/WT – dwudrożna kolumna głośnikowa

Zapytaj o cenę
Ecler eAMBIT 106 BK/WT to dwudrożna kolumna głośnikowa w obudowie z tworzywa sztucznego. eAMBIT 106 BK/WT  ma moc 50 W oraz impedancję 8 Ohm. Kolumna posiada wbudowany transformator na linie 100V (tryby pracy: 30; 15; 7,5; 5 W). Urządzenie od Ecler ma woofer 6,5' oraz tweeter 1'. Uchwyt znajduje się w komplecie. eAMBIT 106 BK/WT spełnia normę IP 54 oraz jest zabezpieczona przed wpływem promieni UV. W opakowaniu znajdują się 2 sztuki, natomiast cena dotyczy tylko jednej. Kolumna dostępna w kolorze czarny i białym.

Ecler eAMBIT 103 BK/WT – dwudrożna kolumna głośnikowa

Zapytaj o cenę
Ecler eAMBIT 103 BK/WT to dwudrożna kolumna głośnikowa w obudowie z tworzywa sztucznego. eAMBIT 103 BK/WT  ma moc 25 W oraz impedancję 8 Ohm. Kolumna posiada wbudowany transformator na linie 100V (tryby pracy: 15; 7,5; 5; 2,5 W). Urządzenie od Ecler ma woofer 3,5' oraz tweeter 0,5'. Uchwyt znajduje się w komplecie. eAMBIT 103 BK/WT spełnia normę IP 54 oraz jest zabezpieczona przed wpływem promieni UV. W opakowaniu znajdują się 2 sztuki, natomiast cena dotyczy tylko jednej. Kolumna dostępna w kolorze czarny i białym.

Ecler SAM612T – 6-kanałowy mikser instalacyjny

Zapytaj o cenę
Ecler SAM612T to mikser instalacyjny posiadający 6 kanałów wejściowych Line/Mic + wejście St MIX oraz 1 wyjście stereo. Każde wyjście w mikserze SAM612T posiada 3-pasmową regulację tonu, a sam mikser posiada jeszcze wejście 1, które wyposażone jest  w funkcję priorytetu Talkover. Na przednim panelu miksera instalacyjnego od Ecler znajduje się złącze jack. Urządzenie posiada główny wyłącznik dla trybu ST/MONO oraz Mute. Wysokość miksera to 1U.

Ecler SAM412T – mikser instalacyjny

Zapytaj o cenę
Ecler SAM412T to mikser instalacyjny posiadający 4 kanały wejściowe Line/Mic. SAM412T posiada regulację bass/mid/high dla każdego kanału. Zasilanie miksera to PHANTOM, dostępne dla wejść mikrofonowych. Mikser posiada jedno regulowane wyjście oraz dodatkowe wyjście RECORD. Dostępna jest funkcja "Talkover" dla pierwszego kanału. SAM412T posiada wejście sygnałowe alarmu przeciwpożarowego. Wysokość miksera to 1U.

Ecler HMA120 – mikser audio ze wzmacniaczem MP3/SD/USB

Zapytaj o cenę
Ecler HMA120 to mikser audio z wbudowanym wzmacniaczem oraz odtwarzaczem MP3 z czytnikiem kart SD/USB. Mikser HMA120 ma 3 wejścia liniowe stereo, po 1 wejściu MIC/LINE, MIC, zasilanie Phantom. HMA120 posiada 3 stopniową kontrolę EQ na kanały Mic i Line oraz możliwość zdalnej kontroli głośności poprzez VCA. Dostępne jest również wejście 24V dla funkcji MUTE (wyciszenie przez system P.Poż). Mikser zawiera też filtr górnoprzepustowy - 70 Hz oraz liniowe wyjście AUX dla dodatkowego wzmacniacza. HMA120 to mikser ze wzmacniaczem klasy D - 120W - 8Ohm, 70/100V.

Ecler eMBASE – podstawa do mikrofonów z serii eMCN

Zapytaj o cenę
Ecler eMBASE to podstawa do mikrofonów z serii eMCN, oraz innych mikrofonów ze złączem XLR. Na pulpicie urządzenia znajduje się przełącznik ON/OFF sterujący sygnałem z mikrofonu.

Ecler DROP6 – dwudrożny głośnik wiszący do instalacji 100V

Zapytaj o cenę
Ecler DROP6 jest dwudrożnym, stylowym, 6,5-calowym głośnikiem wiszącym o mocy 75W i impedancji 8 Ohm. Ecler DROP6 wyposażony jest w transformator na linię 70/100 V o odczepach mocy 60/30/15/7,5W.

Ecler eUC106 – głośnik sferyczny do instalacji 100V

Zapytaj o cenę
Ecler eUC106 to głośnik sferyczny w kształcie kuli. Głośnik wyposażony jest w 6,5" woofer oraz 1" tweeter i transformator 70/100V. eUC106 posiada kabel o długości 3m.

Ecler eRK108 – głośnik zewnętrzny w kształcie kamienia 15 W

Zapytaj o cenę
Ecler eRK108 to głośnik zewnętrzny w kształcie kamienia, który posaida 8" woofer i 0,5 " tweeter. Moc głośnika wynosi 60W, a impedancja to 8 Ohm. Opcjonalna moc to 15 W przy instalacji 100V.

Ecler IG108 – głośnik zewnętrzny w kształcie grzyba 100W

Zapytaj o cenę
Ecler IG108 to głośnik zewnętrzny wysokiej klasy w kształcie grzyba. Głośnik ma moc 100W oraz impedancję 8 Ohm. Głośnik posiada 8" woofer i 1" tweeter. Możliwa jest regulacja mocy przy 100V (7,5; 15; 30 i 60 W).  W zestawie uchwyt antykradzieżowy.

Ecler WiSpeak CUBE – bezprzewodowy głośnik aktywny 5″

Zapytaj o cenę
WiSpeak CUBE to 5" głośnik aktywny, z możliwością bezprzewodowego odbioru sygnału, posiadający liniowe wyjście AUX do podłączenia aktywnego subwoofera,  oraz wyposażony w system do montażu na szynę oświetleniową. WiSpeak CUBE posiada uchwyty do montażu na ścianie lub biurku. Głośnik dostępny jest w kolorze białym i czarnym.