Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Ecler PLAYER ZERO – kompaktowy odtwarzacz audio z wyjściem stereo

Zapytaj o cenę
Ecler PLAYER ZERO to kompaktowy odtwarzacz audio z wyjściem stereo, który może odtwarzać pliki nośników USB i kart SD, strumienie internetowe oraz strumienie z użyciem DLNA i Airplay. PLAYER ZERO obsługuje połączenie Wi-Fi oraz posiada port Ethernet, gniazda USB i Micro-SD. Odtwarzacz oferuje zdalne zarządzanie poprzez Ecler Gallery oraz zdalne sterowanie przez aplikację mobilną RePLAYER.

Ecler PLAYER ONE – kompaktowy odtwarzacz audio z wyjściem stereo

Zapytaj o cenę
Ecler PLAYER ONE to kompaktowy odtwarzacz audio z wyjściem stereo, który może odtwarzać pliki nośników USB i kart SD, strumienie internetowe oraz strumienie z użyciem DLNA i Airplay. PLAYER ONE obsługuje połączenie Wi-Fi oraz posiada port Ethernet, gniazda USB i Micro-SD a także wyświetlacz LCD i przyciski sterujące na przednim panelu. Odtwarzacz daje możliwość montażu dwóch urządzeń w przednim panelu 1RU z zestawem 1UHRMKIT.

Ecler aSAS-BT – odtwarzacz audio z wyjściem stereo FM/USB/SD

Zapytaj o cenę
Ecler eSAS-BT to odtwarzacz audio z wyjściem stereo, który wyposażony jest w tuner FM, wejście USB oraz slot na karty SD. eSAS-BT posiada również Bluetooth. Odtwarzacz posiada również  zbalansowane oraz niezbalansowane wyjście audio oraz słuchawkowe (Jack) z regulacją głośności na przednim panelu. W zestawie z urządzeniem znajdują się: pilot IR, antena FM, kable 2x RCA i uchwyt do montażu w szafie Rack.