Głośniki Ecler – sufitowe, ścienne i zestawy nagłośnieniowe

W swojej ofercie Ecler posiada bardzo szeroką ofertę różnego rodzaju głośników. Nagłośnienie Ecler może być używane przez DJ-ów na różnego rodzaju imprezach odbywających się w zamkniętych klubach lub w plenerze. Głośniki ścienne i sufitowe są wybierane przez hotelarzy, właścicieli biur i sal konferencyjnych. Można je także zamontować na halach sportowych lub w innych obiektach użyteczności, w których odbywają się duże imprezy wymagające dobrego nagłośnienia. Na szczególną uwagę zasługuje bezprzewodowy zestaw nagłośnieniowy, który składa się z centralnej jednostki Core. Jest możliwość przyłączenia do niej aż 24 głośników bezprzewodowych, które mogą znaleźć się na przestrzeni do 500 metrów kwadratowych. Oczywiście zestaw został wyposażony w odbiornik Bluetooth, który zapewnia możliwość odtwarzania bezprzewodowo muzyki z komputera, telefonu czy tabletu. A wszystko to możliwe jest nawet do sterowania z odległości 25 metrów.

Wyświetlanie 1–28 z 71 wyników

Ecler TRAIL 103 – naścienna kolumna głośnikowa do montażu na szynach

Zapytaj o cenę
Ecler TRAIL 103 to kolumna głośnikowa naścienna do zamontowania na szynach oraz na powierzchni ściany lub kratownicy. TRAIL 103 ma wysoką impedancję dla oczepów mocy 15,30 W oraz niską (4 Ohm). Kolumna dostępna w kolorze czarnym i białym.

Ecler IC6CLASS-TR – dwudrożny głośnik sufitowy 6,5″ 70/100V

Zapytaj o cenę
Ecler IC6CLASS-TR to dwudrożny głośnik sufitowy, który zawiera woofer 6,5" (zbudowany z materiału Kevlar-NBR) oraz tweeter 1" (z jedwabnego materiału AACW). Moc IC6CLASS-TR to 75 WRMS @, a impedancja to 16 Ohm. Głośnik ma wbudowany transformator na linie 100 i 70 V, z 5 odczepami: 3W, 7,5W, 15W, 20W, 30W.

Ecler eHMA250 – powermikser 250w 4/8 Ohm

Zapytaj o cenę
Ecler eHMA250 to power mikser wyposażony w 2 wejścia MIC oraz 2 wejścia MIC/LINE i 2 wejścia LINE ST oraz jedno wyjście AUX/REC. Ecler eHMA250 ma moc 250W i może pracować w niskiej impedancji (4 i 8 Ohm) jak i wysokiej impedancji (70V i 100V) z niezależnymi przełącznikami pomiędzy 4 strefami.

Ecler eHMA120 – powermikser 95W 4 Ohm

Zapytaj o cenę

Ecler eHMA120 to powermikser wyposażony w 3 wejścia MIC oraz 1 wejście MIC/LINE ST. Moc eHMA120 to 95W dla zarówno niskiej impedancji (4 Ohm) jak i wysokiej (70V, 100V), z niezależnymi przełącznikami 2 stref ON/OFF (Strefa1, Strefa2). Powermikser obsługuje funkcję audio priority w 3 wejściach. Urządzenie posiada pager oraz funkcję przywoławczą w 1 strefie. eHMA120 ma też  2 regulacje tonów oraz funkcję auto stand-by i port mute, a także zasilacz 24VDC.

Ecler eHMA60 – powermikser 60W 4 Ohm

Zapytaj o cenę

Ecler eHMA60 to powermikser wyposażony w wejście MIC oraz dwa wejścia MIC/LINE ST. Moc eHMA60 to 60W dla zarówno niskiej impedancji (4 Ohm) jak i wysokiej (70V, 100V). Powermikser obsługuje funkcję audio priority. Urządzenie posiada 2 regulacje tonów oraz funkcję auto stand-by i wyciszenie portów, a także zasilacz 24VDC.

Ecler MIMO1212SG – matrycowy mikser instalacyjny

Zapytaj o cenę

Ecler MIMO1212SG to matrycowy cyfrowy mikser instalacyjny z 12 wejściami i 12 wyjściami, który jest w pełni programowalny cyfrowo i umożliwia sterowanie za pomocą oprogramowania EclerNet Manager.  Mikser MIMO1212SG jest kompatybilny z protokołem TP-NET. Urządzenie ma funkcję przetwarzania DSP.

Ecler MIMO88SG – matrycowy mikser instalacyjny

Zapytaj o cenę

Ecler MIMO88SG to matrycowy cyfrowy mikser instalacyjny z 8 wejściami i 8 wyjściami, który jest w pełni programowalny cyfrowo. MIMO88SG umożliwia crossowanie pomiędzy dowolnym wejściem i wyjściem. Urządzenie zapewnia też zarządzanie za pośrednictwem Ethernetu przy pomocy oprogramowania EclerNet Manager oraz integrację z sytemami Crestron, AMX i Extron. Mikser posiada 8 portów GPI, DSP. W przypadku MIMO88SG dostępne jest wirtualne oraz fizyczne zarządzanie stacją przywoławczą. Dostępny jest też dziennik zdarzeń. Port RS232 pozostaje do zdalnej kontroli.

Ecler MIMO88 – matrycowy mikser instalacyjny

Zapytaj o cenę

Ecler MIMO88 to matrycowy cyfrowy mikser instalacyjny z 8 wejściami i 8 wyjściami, który jest w pełni programowalny z możliwością podłączenia do drugiej jednostki (16x16). MIMO88 umożliwia crossowanie pomiędzy dowolnym wejściem i wyjściem. Urządzenie zapewnia też zarządzanie za pośrednictwem Ethernetu przy pomocy oprogramowania EclerNet Manager oraz integrację z sytemami Crestron, AMX i Extron. Mikser posiada 8 portów GPI oraz 8 portów GPO, DSP. W przypadku MIMO88 dostępne jest wirtualne oraz fizyczne zarządzanie stacją przywoływawczą. Dostępny jest też dziennik zdarzeń. Port RS232 pozostaje do zdalnej kontroli.

Ecler MIMO7272DN- cyfrowa matryca wielostrefowa

Zapytaj o cenę

Ecler MIMO7272 to cyfrowa matryca 64x64 posiadająca 72 wejścia i 72 wyjścia (po 8 wejść i wyjść analogowych, 64 wejścia Dante TM i 64 wyjścia Dante TM). MIMO7272 wykorzystuje technologię Audio over IP oraz umożliwia transmisję sygnału za pomocą lokalnej sieci Ethernet. Urządzenie może być łączone z akcesoriami z serii WPNET podłączanymi do tej samej sieci Ethernet. Matryca wykonuje także projekty EclerNet, ponieważ może działać jako serwer UCP.

Ecler MIMO4040CDN – cyfrowa matryca wielostrefowa

Zapytaj o cenę

Ecler MIMO4040CDN to cyfrowa matryca z możliwością przetwarzania 40 wejść i 40 wyjść (8 wejść analogowych, 8 wyjść analogowych, 32 wejścia Dante TM i 32 wyjścia Dante TM). Mikser wykorzystuje technologię Audio over IP oraz umożliwia transmisję sygnału za pomocą lokalnej sieci Ethernet. Matryca dostarczana jest wraz z oprogramowaniem CONFERENCE, zawierającym funkcje takie jak Automixer, Feedback Killer (usuwanie sprzężeń) i Acoustic Echo Cancelling (usuwanie echa). MIMO4040CDN może być łączona z akcesoriami z serii WPNET podłączanymi do tej samej sieci Ethernet. Urządzenie wykonuje także projekty EclerNet, ponieważ może działać jako serwer UCP.

Ecler eCOMPACT 4BT – mikser uniwersalny

Zapytaj o cenę

Ecler eCOMPACT 4BT to mikser uniwersalny, który daje możliwość umiejscowienia go na stole lub zamontowania w szafie rack 19". eCOMPACT 4BT zawiera 4 wejścia MIC z przełączanym filtrem HP i zasilaniem Phantom 48V, 6 lini ST, korektor Bluetooth oraz Aux z mini jackiem. Urządzenie od Ecler posiada również główne zbalansowane wejście  (XLR)  z przełącznikiem ST/mono, SUB OUT mono (XLR) z przełączanym filtrem LP, alternatywna ALT (RCA), słuchawki (mini-jack). Mikser ma 3 pasma dźwięku Ctrk oraz ALL OUT wysyłane na wszystkie kanały. Dostępna jest również funkcja talkover (CH4) z wejściem mikrofonowym (COMBO) i portem ładowania USB.

Ecler WPNET8KV – panel ścienny z ekranem LCD

Zapytaj o cenę
Ecler WPNET8KV to ścienny panel kompatybilny z EclerNet, który posiada ekran LCD, koder oraz 8 klawiszy wyboru. WPNET4KV działa idealnie, aby umożliwić regulację głośności, źródła i zaprogramowane funkcje wyboru. Urządzenie posiada interfejs Ethernet. Zasilanie to PoE lub poprzez lokalny zasilacz.

Ecler WPNET4KV – panel ścienny z ekranem LCD

Zapytaj o cenę
Ecler WPNET4KV to ścienny panel kompatybilny z EclerNet, który posiada ekran LCD, koder oraz 4 klawisze wyboru. WPNET4KV działa idealnie, aby umożliwić regulację głośności, źródła i zaprogramowane funkcje wyboru. Urządzenie posiada interfejs Ethernet. Zasilanie to PoE lub poprzez lokalny zasilacz.

Ecler WP22DN – ścienny panel-interfejs Dante ™

Zapytaj o cenę
Ecler WP22DN to ścienny panel-interfejs Dante ™, który posiada 2 wejścia MIC/LINE Combo na przednim panelu. WP22DN ma 2 kanały konwersji Dante ™ bezpośrednio lub przez sumę kanałów (konwersja stereo do mono). Urządzenie posiada również 2 wyjścia analogowe ze zdublowanymi złączami w formacie XLR na przednim panelu i złącze Euroblock na panelu tylnym, które są połączone z 2 kanałami Dante ™ pochodzącymi z lokalnej sieci. Zasilaniem dla WP22DN jest PoE lub lokalny zasilacz.

Ecler WPNETTOUCH – zdalny monitor TFT z ekranem dotykowym

Zapytaj o cenę
Ecler EPNRTTOUCH to zdalny monitor TFT z ekranem dotykowym. Monitor jest kompatybilny ze wszystkimi produktami EclerNet, takimi jak MIMO404DN, MIMIO1212SG, NXA Series i DUO-NET PLAYER. EPNRTTOUCH wyposażony jest w 10' ekran dotykowy, serwer klienta oraz serwer UCP. Zasilanie odbywa się przez Ethernet lub lokalne zasilanie. W zestawie znajdują się akcesoria montażowe do mocowania powierzchniowego. Urządzenie zgodne jest ze standardami montażuVFSA75.

Ecler eMPAGE – cyfrowa stacja przywoławcza z mikrofonem

Zapytaj o cenę

Ecler eMPAGE to cyfrowa stacja przywoławcza z mikrofonem na gęsiej szyi. eMPAGE to urządzenie, które można sparować do maksimum 2 eMPAGE) w przypadku kompatybilnej matrycy

Ecler MPAGE4 – nabiurkowa stacja z mikrofonem przywoławczym

Zapytaj o cenę

Ecler MPAGE4 to nabiurkowa stacja z mikrofonem przywoławczym dedykowana do DAM614, zaliczająca się do serii CA. MPAGE4 pozwala na nadawanie komunikatów głosowych do 4 różnych stref nagłośnieniowych.

Ecler MPAGE 1R – jednostrefowy mikrofon przywoławczy

Zapytaj o cenę
Ecler MPAGE 1R to jednostrefowy mikrofon przywoławczy, kompatybilny z każdym urządzeniem, które posiada fantomowe wejście mikrofonowe (PKUB, seria SAM, seria Compact, MIMO88 itd.).

Ecler HUB1616 – cyfrowy mikser instalacyjny z wbudowanym procesorem DSP

Zapytaj o cenę
Ecler HUB1616 to cyfrowy mikser instalacyjny z 16 wejściami i 16 wyjściami. HUB1616 ma 4 wejścia MIC/MONO LINE, 4 wejścia LINE/ST oraz 8 wejść REMOTE LINE. Mikser posiada wbudowany procesor  DSP. Urządzenie od Ecler ponadto daje możliwość sterowania za pomocą urządzeń mobilnych poprzez aplikację ECLER PILOT, która jest kompatybilna z systemami iOS i Android.

Ecler eMCONTROL1 – cyfrowy panel sterujący z regulacją głośności

Zapytaj o cenę
Ecler eMCONTROL1 to cyfrowy panel sterujący kompatybilny z EMIMO1616, który posiada regulację głośności. eMCONTROL1 posiada wybór źródeł oraz funkcję programowania. Panel od Ecler jest kompatybilny z serią Wpa.

Ecler TRAIL SB6T – subwoofer do montażu szynowego z transformatorem 70/100V

Zapytaj o cenę
Ecler TRAIL SB6T to subwoofer przeznaczony do montażu szynowego.  Urządzenie posiada 6,5 calowy głośnik oraz moc 60 W RMS i impedancję 8 Ohm. Ecler TRAIL SB6T posiada transformator liniowy 70/100V. Urządzenie od Ecler dostępne jest tylko w kolorze czarnym.  

Ecler ARQIS SB6Ti – subwoofer ścienny w drewnianej obudowie

Zapytaj o cenę
Ecler ARQIS SB6Ti to subwoofer w drewnianej obudowie do montażu na ścianie, wyposażony w 120 WRMS o impedancji 8 Ohm oraz głośnik niskotonowy 6,5". ARQIS SB6Ti dysponuje mocą szczytową 480W. Subwoofer od Ecler posiada wbudowany transformator na linię 70/100V z odczepami mocy 60 W i 120 W. Urządzenie zawiera też wbudowany filtr LPF z możliwością wyboru częstotliwości 120 Hz/ 150 Hz / OFF. Do zestawu dołączony jest uchwyt montażowy w kształcie litery "U".

Ecler ARQIS 108i – kolumna głośnikowa w drewnianej obudowie

Zapytaj o cenę
Ecler ARQIS 108i to kolumna głośnikowa w drewnianej obudowie (8" woofer, 1" tweeter). ARQIS 108i ma moc 150 WRMS oraz impedancje 8 Ohm. Moc szczytowa urządzenia to 600 W, a dyspersja dźwięku to 130° x 60°. Kolumna od Ecler posiada podwójne wejście i złącza stack (Euroblock). Do kolumny dołączony jest uchwyt ścienny, który pozwala na regulację w pionie i poziomie.

Ecler ARQIS 106i – kolumna głośnikowa w drewnianej obudowie

Zapytaj o cenę
Ecler ARQIS 106i to kolumna głośnikowa w drewnianej obudowie (6,5" woofer, 1 tweeter). ARQIS 106i ma moc 120 WRMS oraz impedancje 8 Ohm. Moc szczytowa urządzenia to 480 W, a dyspersja dźwięku to 90° x 60°. Kolumna od Ecler posiada podwójne wejście i złącza stack (Euroblock). Do kolumny dołączony jest uchwyt ścienny, który pozwala na regulację w pionie i poziomie.

Ecler ARQIS 105i – kolumna głośnikowa w drewnianej obudowie

Zapytaj o cenę
Ecler ARQIS 105i to kolumna głośnikowa w drewnianej obudowie (5,25" woofer, 1 tweeter). ARQIS 105i ma moc 70 WRMS oraz impedancje 8 Ohm. Moc szczytowa urządzenia to 280 W, a dyspersja dźwięku to 150o x 130o. Kolumna od Ecler posiada podwójne wejście i złącza stack (Euroblock). Do kolumny dołączony jest uchwyt ścienny, który pozwala na regulację w pionie i poziomie.

Ecler eMOTUS5OD – profesjonalny głośnik do instalacji zewnętrznych

Zapytaj o cenę
Ecler eMOTUS5OD to profesjonalny głośnik 5" przystosowany do instalacji zewnętrznych, który posiada certyfikat jakości IP65. Głośnik dostępny jest w kolorze białym lub czarnym.

Ecler eMOTUS5PB – stereofoniczny zestaw głośnikowy

Zapytaj o cenę
ECLER eMOTUS5PB to stereofoniczny zestaw głośnikowy, w skład którego wchodzi jeden głośnik aktywny oraz jeden głośnik pasywny. W eMOTUS5PB głośnik aktywny posiada 2 wejścia, jedno liniowe oraz jedno niezbalansowane, a także możliwość połączenia za pośrednictwem Bluetooth. Dodatkowo urządzenie posiada pilot podczerwieni oraz wejście dla zdalnego reflektora głośności (0-10VDC).

Ecler eMOTUS5P – stereofoniczny zestaw głośnikowy

Zapytaj o cenę
ECLER eMOTUS5P to stereofoniczny zestaw głośnikowy, w skład którego wchodzi jeden głośnik aktywny oraz jeden głośnik pasywny. W eMOTUS5P głośnik aktywny posiada 2 wejścia, jedno liniowe oraz jedno niezbalansowane. Urządzenie dostępne w kolorze białym.

Ecler to hiszpańska firma, która w swojej ofercie posiada nowoczesny, wysokiej klasy sprzęt audio do użytku domowego i komercyjnego. Firma przede wszystkim stawia na najwyższą jakość brzmienia, którą doceniają audiofile z całego świata. Dlaczego warto wybrać sprzęt Ecler?

Ecler - głośniki i zestawy nagłośnieniowe do domów i komercyjnych zastosowań

Producent Ecler oferuje niezbędne urządzenia, przy pomocy których można uruchomić profesjonalne instalacje nagłośnieniowe. Wśród produktów znajdują się proste głośniki sufitowe, a także wielostrefowe matryce ze wbudowanym procesorem DSP. Firma, projektując swój sprzęt, dużą wagę przykłada do jakości i czystości brzmienia. Wszystkie rozwiązania mają na celu ułatwienie instalacji urządzeń w obiektach hotelowych, biurach, halach sportowych czy dużych sklepach. Oczywiście nie oznacza to, że głośniki Ecler nie nadają się do użytku domowego. Wręcz przeciwnie. Nagłośnienie Ecler można stosować do kina domowego lub domowego studia nagrań. Ponad 50 lat doświadczenia w produkcji sprzętu nagłośnieniowego sprawia, że marka jest popularna na całym świecie i ceniona przez wiele osób.

Co wyróżnia markę Ecler?

EclerNa rynku jest bardzo wiele producentów sprzętu nagłośnieniowego. Dlaczego zatem warto wybrać firmę Ecler? Przede wszystkim firma ma bardzo duże doświadczenie w branży i oferuje produkty najwyższej jakości. Dostępne są one w najlepszych sklepach muzycznych na całym świecie. W ofercie znajdują się głośniki, gotowe zestawy nagłośnieniowe, mikrofony, wzmacniacze czy miksery. Do wyboru są produkty o różnym zakresie cenowym, dzięki czemu można dopasować sprzęt do własnych preferencji i zasobności portfela. Przez ponad 50 lat firma opracowała swoje własne technologie, które sprawdzają się w profesjonalnych zastosowaniach. Inżynierowie od lat opracowują najnowocześniejsze produkty, które mają zachwycać jakością. Dla Ecler ważne jest także to, aby wszystkie funkcje były użyteczne, a zarazem interfejs był ergonomiczny i przyjazny dla obsługującego. Świat audio zmienia się szybko, a marka Ecler te zmiany wyprzedza.