Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Wiemy, że zasługujesz na prawdziwy seans kinowy we własnych czterech ścianach. Wiemy też, jak Ci to umożliwić w możliwie jak najlepszych warunkach. Znając zasady i specyfikę rozprzestrzeniania się fal dźwiękowych, doświadczeni inżynierowie dźwięku Dali stworzyli zaawansowane technologicznie sprzęty dopasowane do specyficznych warunków jakie panują w domowym zaciszu. Zestawy kina domowego Dali pozwolą Ci na kompletne oraz pełne doświadczenie odczuwania świetnej jakości dźwięku w Twoim salonie.

Zaprojektowane przez profesjonalistów doskonale dostosują się do wszelkich warunków akustycznych rozkładu rezonansów, jakie panują w Twoim pomieszczeniu, a dźwięk będzie przestrzenny i skierowany bezpośrednio do Twoich uszu, unikając niepotrzebnych zniekształceń czy zakłóceń.

Kino domowe Dali

Z kinem domowym Dali oglądanie filmów i słuchanie muzyki stanie się zupełnie nowym, pełnowymiarowym doświadczeniem, które sprosta wymaganiom nawet najzacieklejszym ekspertom audio. Z kolei weekendowym miłośnikom dobrego seansu wyjście do kina stanie się tylko mniej komfortową alternatywą. Postawisz na jakość w zakresie dźwięku, a ponadto wzbogacisz swój salon o stylowy, elegancki zestaw kina domowego, zdecydowanie wyróżniający się swoim designem. Renomowane zestawy kina domowego Dali cieszą się zaufaniem tysięcy konsumentów, którzy z przyjemnością odtwarzają każdy kolejny film czy serial, zamieniając je w swoich czterech ścianach w prawdziwą kinową ucztę. Teraz jest to możliwe. Teraz czas na Twój ruch.