Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Głośniki naścienne i stojące

Producent jest znany z rozmaitych sprzętów muzycznych, lecz największa sławą i zainteresowaniem klientów cieszą się kolumny nagłośnieniowe. Standardowe stojące głośniki są odpowiednie większe, choć nadal odznaczają się stosunkowo niewielkimi gabarytami, więc łatwo je transportować. Mają bardzo ergonomiczne kształty i odpowiednio wyprofilowane membrany, dzięki czemu dźwięk rozchodzi się miarowo po całym pomieszczeniu lub otwartej przestrzeni. Głośniki Audac do powieszenia na ścianie to małe, kompaktowe urządzenia łatwe w montażu. Mogą znaleźć zastosowanie nie tylko w domach prywatnych, ale także w przestrzeni publicznej, gdyż są idealne do nadawania zrozumiałych komunikatów. Mogą posłużyć w centrach handlowych lub zakładach, gdzie przewijają się duże grupy ludzi. Wszystkie produkty marki Audac posiadają profesjonalne głośniki wysokotonowe oraz niskotonowe, które sprawiają, że dźwięki są czyste i przebiegają bez najmniejszych zakłóceń. Budowa tuby jest zazwyczaj tak przemyślana, aby była zachowana prawidłowa cyrkulacja powietrza.

Najlepsza jakość

Nagłośnienie Audac wykonywane jest z najlepszych komponentów, które sprawiają, że produkty są trwałe i wytrzymują uciążliwą eksploatację. Kolumny są przede wszystkim odporne na potencjalne uszkodzenia mechaniczne. To bardzo ważne, ponieważ sprzęty nagłośnieniowe nader często są transportowane i przenoszone. Muszą również wytrzymywać ogromne rezonanse i drżenia pod wpływem mocniejszych dźwięków. To wszystko sprawia, że sprzęt jest narażony na zniszczenie. Właśnie dlatego musi być wyjątkowo solidny, a jednocześnie subtelny. Głośniki Audac zostały tak wyprofilowane, by łatwo było je podnieść i przenieść. Są odporne na działanie wilgoci i szkodliwych czynników zewnętrznych.

Dlaczego warto wybrać nagłośnienie Audac?

Sprzęt muzyczny tej firmy oznacza przede wszystkim niezawodność. Producent cieszy się pozytywnymi rekomendacjami, dlatego wielu klientów nie wyobraża sobie kupowania urządzeń innej marki. Są to sprzęty nagłośnieniowe, które posłużą zarówno profesjonalnym muzykom, jak i domorosłym pasjonatom interesujących melodii. Gwarancja producenta powoduje, że wiele nowych osób sięga po raz pierwszy po tego typu produkty i szybko się do nich przekonuje. Sprzęty marki Audac są wielofunkcyjne, pozwalają doskonale odtwarzać dźwięki na wysokich oraz niskich częstotliwościach. Do perfekcji zredukowane zostały różnego rodzaju szumy i nieczystości.